Головна Послуги Результати Науково доказані...
VĚDECKY PROKÁZANÉ VÝSLEDKY
 
V budoucnu budou na toto místo postupně vkládány informace o průběhu a výsledcích působení docenta Vasiľčuka v různých oblastech. Tyto informace budou vycházet z vědecky popsaných a prokázaných změnách stavů, měření, charakteristik apod. Pokud si dotyčná osoba nebude přát jinak, budou informace anonymní, a to tak, že nejenom nebude uváděno jméno, ale nebudou uváděny ani žádné údaje, které by mohly být považovány za indicie vedoucí k identifikaci dané osoby.
Shromažďování a zpracovávání těchto informací je časově velmi náročné, proto prosíme o trpělivost.
Hledáme spolupracovníky z odborné veřejnosti, kteří by byli schopni organizačně zajistit pozorování, měření, vyhodnocování a další související činnosti.
 
 
Souvidející odkazy
 
Вся описана діяльність і представленнi програми є душевним надбанням доцента Анатолія Васильчука, тому не приводиться детальний опис їх реалізації. Повне або часткове передрукування в будь-якій формі, копіювання або відтворення інформацій, що міститься на цих сторінках, можливо робити тільки з введенням ім’я автора (Доц. Анатолій Васильчук, кандидат педагогічних наук). Актуалізація змісту проводиться регулярно.
Останнє оновлення сайту 14.4.2014 © 2002 – 2014 Доц. Анатолій Васильчук, кандидат педагогічних наук.
Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka