Hlavní strana Různé Technické informace
Technické informace o stránkách
 
Technologie Joomla! použitá pro tuto internetovou stránku odpovídá současným požadavkům na provozování, design a interaktivitu moderního webu. Postupně jsou přidávány a uváděny do provozu nové funkce a obsah stránky, což se projevuje tak, že některé nové odkazy obsahují jen stručný jednoduchý popis, který se snaží vystihnout jejich budoucí funkcionalitu a myšlenku. Vzhledem k tomu, že jsou tyto stránky obsahově velmi rozsáhlé, ve čtyřech jazykových mutacích, prosíme o trpělivost, pokud jsou některé doplňky dočasně nekompletní.
  
Ke stažení
Acrobat Reader – pro čtení souborů ve formátu pdf
Internet Explorer 9 – prohlížeč internetových stránek
Firefox 8.0 – prohlížeč internetových stránek
Pro korektní zobrazování stránky doporučujeme právě některý z výše uvedených prohlížečů. Tip pro prohlížeč Internet Explorer 9. Pokud se správně nezobrazují některé položky této internetové stránky, například ve fotogalerii, je nahoře v prohlížeči vedle stavového řádku vpravo (tam, kam zadáváte www adresy) ikona Kompatibilní zobrazení, na kterou klikněte pro správné zobrazování všech položek stránky.
Odkazy ke stažení jsou směrovány na server www.slunecnice.cz Tyto programy jsou k dispozici zdarma, je možné je vyhledat a stáhnout z mnoha jiných míst na internetu.
Stránky jsou optimalizovány pro všechny typy prohlížečů. Vzhledem k tomu, že žádný z prohlížečů stoprocentně nedodržuje a nepodporuje standardy pro správné zobrazování internetových stránek, je možné, že v některých z nich se může vyskytnout drobná chyba v zobrazování určitých položek.
  
Použitá technologie
Joomla! 1.5.26. – redakční systém pro tvorbu a správu internetových stránek
Phoca Gallery – foto-, video- a obrázková galerie
VirtueMart – elektronický obchod
  
Překlady do ukrajinštiny a ruštiny
  
Mapa stránek
Pro snadnější orientaci se zobrazí všechny odkazy z nabídek, které obsahuje tato stránka.
  
Statistiky
  
TOPlist
 
Všechny popsané činnosti a představené programy jsou duševním vlastnictvím docenta Vasiľčuka, proto není uveden detailní popis jejich provádění. Šíření těchto stránek nebo jejich libovolné části jakoukoliv formou, jejich používání a propagaci je možno provádět pouze s uváděním jména autora (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.). Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Aktualizace obsahu je prováděna průběžně. Poslední aktualizace: 2.12.2017. © 2002 - 2017 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.
  Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka