Главная Разное Архив корреспонденции

Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
archív – úryvky z korespondence
 
Do archívu jsou zařazeny anonymní úryvky z e-mailové korespondence. Jsou vybrány ty, které Vám mohou být jakýmkoliv způsobem nápomocni při zodpovězení Vašich dotazů. Záměrně jsou tyto příspěvky ponechány v původní podobě, pouze s drobnými úpravami pravopisu. Vzhledem k tomu, že se v mnoha případech jedná o osobní informace, neuvádíme jména osob ani firem, resp. podpisy osob, které tyto dotazy zaslaly. Zobecnění některých dotazů hledejte v odkazu „Časté dotazy“. Jednotlivé příspěvky jsou postupně zpracovávány a doplňovány.
 
 
Vážený pane inženýre!
Vaše stránky mne zaujaly zejména tím, že pan dr. Vasiľčuk pobýval 8 let v Chrámu nesmrtelnosti, kde se učí Učení Černého Lotosu. Chtěla bych vědět něco více o tomto chrámu. Na ruském internetu portálu List nemohu nic najít. Prošla jsem školou Černého Lotosu I. stupně v Alma Atě, kde jsem se učila u lámy J.K.Gurského. Učení Černého lotosu jsem pak předávala i u nás 4 roky po sobě, tak jak mi bylo předáno. Znáte nějaké stránky, které se věnují tomuto učení? Nebo něco o Klubu?
Vážená paní doktorko,
bohužel pan docent s těmito lidmi ztratil spojení již v roce 1974 a ani neznáme žádné stránky, kde by byli informace o učení Černého lotosu.
Obecně lze říct, že učení všech duchovních škol jsou založena na stejných principech, tyto jen jsou různě nazývány. Principy reality, na kterých jsou všechna duchovní učení založena, objasňuje velmi přesně a podrobně Funkční anatomie jemnohmotných těl člověka, která do této problematiky přináší i velké množství nových převratných poznatků, které jsou ověřeny i jejich praktikou funkčností při jejich používání v různých aspektech lidského života.
 
Vážený pane inženýre,
prohlížela jsem si stránky Doc. Anatolije Vasiľčuka, CSc. I když je pro mne většina z poskytovaných služeb nepředstavitelná a některé z uvedených termínů jsem slyšela poprvé v životě, i přes své spíše racionální založení věřím v podstatu psychotroniky. Tedy v možnost jistého mě ne příliš pochopitelného působení, v jehož důsledku lze nastartovat nebo posílit v těle samouzdravovací procesy. Na Vašich stránkách jsem se dočetla, že mezi oblasti působení Doc. Anatolije Vasiľčuka, CSc. patří i oční onemocnění. Chtěla bych se proto zeptat, zda pan docent dokáže léčit i glaukom (zelený zákal) včetně dalších přidružených očních vad jakými je např. myopický astigmatismus a s jakými výsledky. Nevím, zda v tom sehrává nějakou roli stáří nemocného a proto pro jistotu uvádím, že věk pacienta je 16 let a onemocnění se projevilo cca před 7 lety. Oční tlak se pohybuje na stupnici mezi 16 -21 torry.
Vážená paní …..,
pana docenta budu informovat a zavolám Vám, nebo zašlu mail, ve kterém popíši i způsob léčby, možnosti a návrh dalšího postupu.
Uvedené termíny, které se Vám zdají nepochopitelné nebo jsou pro Vás nové, jsou součástí eniopsychologie a psychotroniky. Vzhledem k Vašemu postavení ve firmě předpokládám, že máte velmi hluboké znalosti v oblasti financování a ekonomiky. Tyto znalosti a dovednosti jste získala dlouholetým studiem a jistě jste je před x lety neměla. Stejně je to s profesionální psychotronikou a s jinými obory lidské činnosti. Ve všech oborech existuje literatura, výuka, výzkum a neustále přibývají nové poznatky a metody. Žádný člověk nemůže obsáhnout všechny obory a každý se více méně specializuje na určitý druh činnosti.
Vážený pane inženýre,
děkuji Vám za rychlou odezvu a budu s napětím očekávat Vaši zprávu.
Nedá mi to nereagovat na Vaše vysvětlení v poznámce, abych tak řekla, pod čarou. Je mi líto, pokud můj dopis na Vás udělal takový dojem. Když jsem se zmínila o tom, že jsem některé z uvedených termínů slyšela poprvé v životě, měla jsem na mysli to, že jsem se s nimi já osobně nikdy nesetkala. Rozhodně jsem nechtěla tuto problematiku relativizovat a věřte mi, že nemám ambice ji zpochybňovat. Je to obor, se kterým nemám žádné zkušenosti, a proto jsem se jako laik obrátila s žádostí o pomoc a radu na Vás.

Vážený pane doktore,
asi před týdnem jsme spolu mluvily telefonicky a mám vám poslat svoje fotografie, abyste mi řekl co mi je. Předem vám za to děkuji. Fotky jsou v příloze nazvané: ….. Trápí mne problémy s nervozitou, podle popisu z jedné knihy by to odpovídalo jakési neuróze – zkrátka jsem stále nervózní. Také mám akné a astigmatismus – nosím brýle a bolí mne pravé koleno při větší námaze, ale to není tak důležité. Mějte se pěkně a těším se na vaši odpověď.
Vážený pane …..,
na otázku, co Vám je, jste si odpověděl sám, popsal jste všechny své problémy. Pokud se jich chcete zbavit, uspořádejte režim práce, odpočinku, stravování, myslete pozitivně, provádějte systematicky tělocvik, relaxaci, koncentraci a meditaci. Využijte metody klasické, netradiční a lidové medicíny. Pokud tento postup nebude mít žádoucí účinek, jsem připraven Vás léčit. Léčbu provádím způsobem a na základě principů popsaných na internetové stránce, její cena je vysoká, proto Vám navrhuji nejprve použít výše uvedený postup.
 
Vážený pane,
Oblast, ve které působíte, může být užitečná. Pokud je ovšem vedena vírou a modlitbou. Nikde ve Vašem textu ani na internetové stránce jsem o tomto přitom nenašel ani zmínku (ani v etických normách), přesto, že jde o základní podmínky, na kterých ta činnost vůbec může stát a bez kterých od základu člověku škodí. Děkuji přesto za Vaši nabídku, i když je pravda, že jí určitě nevyužiji.
S pozdravem …..
"... A nakonec vám teda řeknu jednu věc, že opravdu, když se člověk modlí, tak Bůh mu to vyplní. Ne tak, jak si to představoval, ale hezčejc." ( Msgre. Jiří Reinsberg )

Zdravím
Nedávno jsem četl zajímavý článek o kvantitativních pokusech psychokinezí, které prováděl v USA Charles Honorton. Zajímalo by mě toto téma dopodrobna,ale na Internetu jsem bohužel žádný důvěryhodný zdroj informací nenašel. Mohl byste mi prosím dát nějaké tipy,kde hledat?
Vážený pane …..,
 bohužel Vám dát tipy nemohu, neboť o žádných nevím. Můžete zkusit vznést dotaz na profesora Ignatenka, mailovou adresu najdete na www.kosmohumanismus.cz
Zajímalo by mě ale, kde jste ten článek četl, rád bych si ho prostudoval.
Reaguji na Vaši žádost týkající se původu článku o kvantitativních pokusech v parapsychologii.
Bohužel, článek jsem četl v nějakém internetovém časopise a adresu si už nepamatuji. Kvantitativními pokusy se ale zabývá dobře zpracovaná kniha "Objasněné záhady" od Hanse Eysencka a Carla Sargenta vydaná Knižním klubem. Kniha obsahuje odkazy, hlavně na americké tištěné vědecké magazíny.
 
Dobrý den,
zajímá mne, zda pan docent dokáže stanovit diagnózu na dálku a jak probíhá tvarování morfologie fyzického těla. Děkuji předem za odpověď a přeji příjemný den.
Vážená paní …..,
docent Vasiľčuk provádí diagnostiku i na dálku. K jejímu přesnému provedení potřebuje jméno, příjmení, datum narození a fotografii příslušné osoby.
Proces tvarování morfologie fyzického těla by bylo nelehké popsat do mailu, neboť se jedná o soubor teoretických poznatků, praktických aplikací, zkušeností, tréninku atd.
Pokud máte zájem o diagnostiku, popř. i o změnu morfologie těla, napište prosím alespoň jaké části nebo oblasti těla by se týkala, popřípadě popište, o jaký problém se jedná. Pokud byste chtěla tyto skutečnosti sdělit pouze docentu Vasiľčukovi, napište mi to do mailu, já Vám popíši postup a na konkrétních záležitostech byste se domluvila přímo s panem docentem.
 
Zdravím Vás pánové,
měl bych jeden skromný dotázek a to : Jak se díváte na léčení hladovkou ?
Vážený pane …..,
léčení hladovkou, resp. hladovka jako taková velmi pozitivně přispívá k dobré fyzické kondici a k dobrému zdravotnímu stavu organismu. Pokud pacient trpí nějakou nemocí, je vždy nutné tento krok konzultovat s lékařem, nejlépe dietologem. Existuje mnoho literatury, která se tímto oborem zabývá a i v ČR jsou velmi dobří odborníci v této oblasti.
Docent Vasiľčuk zná všeobecné postupy a umí i naordinovat konkrétní postup u konkrétního pacienta, převážně se jedná o kombinaci více způsobu léčby. Pokud byste měl zájem o podrobné informace, jsou tyto poskytovány jako odborná a tudíž placená konzultace.
OK, díky jste opravdoví odborníci a máte dobrý a přehledný web. Možná snad bych viděl jednu chybu a to je obrovská spousta dat a po 10 minutách už jsem ztrácel přehled. Jsem rád, že jste půst nezavrhl. Používám jej a dělá mi velmi dobře. A měl bych ještě jeden dotaz. Pokud mi ho nezodpovíte, nic se neděje. Od 3 dne půstu mi velmi zežloutne bělmo a pokožka na obličeji. Těžce jsem studoval, ale nikde jsem informaci o tomto nenašel. Máte ponětí, co by to mohlo být? Po půstu se mi bělmo zase vyčistí a je bělejší (modřejší), než kdykoliv předtím. Je mi 36 let, váha 83. výška 183, dosud zcela zdráv. Díky a přeji mnoho hodných  zákazníků.
 
Zajímám se o podobné věci co Vy a od vás bych spíše potřeboval doporučit nějakou knihu. Všiml jsem si, že jste četl knihu od Martina Marka: Úsvit a soumrak ducha. Tuto knihu taky vlastním a osobně ji považuji za nejlepší dílo z toho, co sem doposud četl. Některé další knihy které uvádíte znám ale i když jsou mnohdy o něčem jiném, Markovi se nemůžou vyrovnat. Pokud tedy víte o některý knize, která se vám zdá lepší než Marek nebo alespoň s podobnou tématikou, buďte tak laskavý a napište mi. Díky a s pozdravem...
Vážený pane …..,
doporučuji Vám knihy od prof. A. Ignatěnka (Škola života), od Barbary Ann Brennan (Ruce světla, Zjevení světla). Obecně čtěte spíše literaturu, která se zaobírá podstatou toho, proč má člověk PSI-fenomenální schopnosti a jak s nimi nakládat a rozvíjet je. Pokud mohu doporučit, hledejte na internetu, lze tam najít mnoho dobrých doporučení.
 
Vzácní přátelé!
Dovolila jsem se osmělit a položit Vám jednu z mých nejzávažnějších otázek. Je možné pomoci dítěti ve věku 4 let, které bylo označeno za dítě autistické? Pokud ano, tak do jaké míry je možné vylepšit stav dítěte a jaká je výše ceny za případnou pomoc léčbou? V posledním čase se jeho chování změnilo k horším výstupům, které je pozorováno očkováním trojkombinace. Dítě svým chováním je více nezvladatelné. Děkuji Vám srdečně za Váš čas a předem za odpověď, na kterou se již dnes dovolím těšit. Přeji vše krásné, šťastné a úspěšné. Mnoho lásky, optimismu a slunečných jarních dnů. Se srdečným pozdravem  …..
Vážená pani ….., 
Psychické, nebo chcete-li duševní nemoci se eniopsychologickými metodami dají léčit velmi úspěšně, ať již v kombinaci s metodami klasické medicíny nebo bez nich. Váš požadavek jsem předal docentu Vasiľčukovi a ten je připraven, že mu zavoláte a domluvíte se na konkrétních podmínkách s ním. V případě, že se rozhodnete využít jeho služeb, je potřeba na tento mail zaslat foto pacienta, jméno, příjmení, datum narození a pokud možno i přesnou diagnostiku od odborného lékaře (pokud byste ji nemohli nebo nechtěli zaslat nebo sdělit, může diagnostiku provést i pan docent, ale bude to pro Vás dražší). Platby za telepatické seance probíhají vždy předem.
Vážený pane!
Dovolte mi, aby jsem Vám co nejlaskavěji poděkovala za Vaši velice rychlou a milou odpověď na můj dopis. Omlouvám se, že se ozývám až nyní, ale spěchala jsem s předáním zprávy od Vás do těch rukou, kterým ve skutečnosti patřila. Dnes jsem pro změnu dostala zprávu od přítelkyně, která je maminkou postiženého chlapce. Ta nevyčkávala a co nejrychleji se spojila s panem docentem. Bohužel jsem byla zdrcena zprávou, kterou jsem obdržela. Dostalo se mi informaci, ze cena za jedno sezeni je ….. Kč a že by s velkou pravděpodobností bylo nutné působeni na dálku buď denně nebo alespoň 3x týdně (podle rozsahu vážnosti onemocnění) a léčba by mohla trvat i tři roky a to ještě bez záruky uspokojivých výsledků. Vím, že to není Váš problém, ale cena je myslím přehnaně vysoká, protože tato rodina je opravdu ve velice těžké finanční tísni a i s mým a mé sestry finanční výpomocí nedostupná. Nejsem si jista, ze je někdo schopný finančně obstarávat tak finančně vysoce náročnou léčbu. Nejsem milionářkou, ale ani má finanční pozice není nejhorší, ale za těchto podmínek bych si nemohla dovolit podstoupit léčbu ani já se svým dítětem, přestože by ji potřebovalo, protože by veškerá další životní existence byla absolutně vyloučena. Myslím si, že pan docent má zřejmě jen zákazníky z velice dobrých kruhů, protože obyčejnějším lidem (konečně ani těm, jejichž finanční zajištění není zcela nejhorší) je nedostupná. Omlouvám se tedy za krácení jistě velice vzácného Vašeho času a na závěr mi dovolte, aby jsem Vám popřála do dalších dnů vše krásné, mnoho pevného zdraví (je vidět, ze zdraví je nad poklady všeho světa), štěstí a úspěchy nejen pracovní, ale i osobni. Mnoho dnů plných sluníčka, pohody a mír v duši. Se srdečností …..
Vážená pani ….., 
děkuji Vám za upřímnou odpověď. Je pravdou, že cena se může zdát vysoká a není dostupná všem. Jsou samozřejmě i jiné způsoby, kdy jsou pořádány veřejně přístupné seance (cena 300 Kč/osobu), pan docent provádí i charitativní akce v domovech důchodců apod. Podmínky, včetně ceny říkáme zákazníkům vždy na rovinu a popravdě. V naší společnosti je bohužel situace taková, ze tyto metody léčby nejsou příliš známé, proto ani spousta lidi nedokáže správně posoudit, co stojí za tím, když člověk umí léčit na profesionální úrovni.
 

Концепция, содержание, описанная деятельность и продемонстрированные программы являются интеллектуальной собственностью доцента Анатолия Васильчука, поэтому здесь не приведено детальное описание их осуществления. Полное или частичное перепечатывание в какой-либо формулировке, копирование или распространение информации, которая находится на этих сайтах, возможно только с включением имени автора (доц. Анатолий Васильчук, кандидат педагогических наук). Актуализация содержания сайтов проводится регулярно. Последняя актуализация сайта 14.4.2014.

© 2002 – 2014 Доц. Анатолий Васильчук, кандидат педагогических наук.
 Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka