Hlavní strana Projekty Ostatní projekty
ostatní projekty
 
Mimo to, že je na těchto stránkách nabízena široká škála služeb, existují také speciální požadavky na zajištění realizace některých projektů. Kromě vědeckých a komerčních projektů existují ještě specifické projekty, které se týkají těchto internetových stránek, ale svým rozsahem vyžadují spolupráci mnoha přispěvatelů. Pokud máte zájem se podílet, přejděte prosím do souvisejících odkazů.
 
Zasílejte své připomínky, náměty, zajímavé odkazy, informace a články.
 
Pro všechny typy médií existuje možnost zveřejnit zcela nové a zajímavé informace a reportáže o skutečnostech a souvislostech neuvedených na této stránce.
 
Přidejte zdarma a na libovolně dlouhou dobu odkaz na své internetové stránky.
 
Všechny popsané činnosti a představené programy jsou duševním vlastnictvím docenta Vasiľčuka, proto není uveden detailní popis jejich provádění. Šíření těchto stránek nebo jejich libovolné části jakoukoliv formou, jejich používání a propagaci je možno provádět pouze s uváděním jména autora (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.). Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Aktualizace obsahu je prováděna průběžně. Poslední aktualizace: 2.12.2017. © 2002 - 2017 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.
  Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka