Главная Проекты Прочие проекты
ostatní projekty
 
Mimo to, že je na těchto stránkách nabízena široká škála služeb, existují také speciální požadavky na zajištění realizace některých projektů. Kromě vědeckých a komerčních projektů existují ještě specifické projekty, které se týkají těchto internetových stránek, ale svým rozsahem vyžadují spolupráci mnoha přispěvatelů. Pokud máte zájem se podílet, přejděte prosím do souvisejících odkazů.
 
Zasílejte své připomínky, náměty, zajímavé odkazy, informace a články.
 
Pro všechny typy médií existuje možnost zveřejnit zcela nové a zajímavé informace a reportáže o skutečnostech a souvislostech neuvedených na této stránce.
 
Přidejte zdarma a na libovolně dlouhou dobu odkaz na své internetové stránky.
 

Концепция, содержание, описанная деятельность и продемонстрированные программы являются интеллектуальной собственностью доцента Анатолия Васильчука, поэтому здесь не приведено детальное описание их осуществления. Полное или частичное перепечатывание в какой-либо формулировке, копирование или распространение информации, которая находится на этих сайтах, возможно только с включением имени автора (доц. Анатолий Васильчук, кандидат педагогических наук). Актуализация содержания сайтов проводится регулярно. Последняя актуализация сайта 14.4.2014.

© 2002 – 2014 Доц. Анатолий Васильчук, кандидат педагогических наук.
 Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka