Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
Cesta poznání Print
Archív korespondence - Duchovno, léčitelství a související obory
Sunday, 01 February 2009 17:33
Našel jsem na vašich webových stránkách: Průběžně pořádáme duchovní relaxace (seance) pro širokou veřejnost. V současné době se konají v Brně. Co to znamená průběžně, kdy bude nejbližší? Jsem rád, že jsem dostal pozvání na cyklus přednášek. Reiki, Spiritual Response Therapy, akupresura, Sylvova metoda kontroly mysli a stresu, endogenní dýchání, to jsou krůčky na mé cestě sebezdokonalování. Přednáška i celá, kniha, systém akademika Ignatenka mne nadchla. Na květen spoluorganizuji přednášku MUDr. Kozlovové o informační medicíně, o matricích zdraví Aires. Jak bych se mohl stát žákem docenta Vasiľčuka? Má, kromě cyklu přednášek, něco jako školu pro zájemce? Věřím, že bych porozuměl, i kdyby se při výkladu utekl k ukrajinštině - 5 let jsem v Kyjevě studoval, i když v ruštině.
V současnosti bude probíhat vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Je určen i pro zájemce, kteří se chtějí stát žáky docenta Vasiľčuka. Speciální škola se aktuálně nepořádá, je to záležitost spíše dlouhodobá. Docent Vasiľčuk mluví na přednáškách česky.
Díky za odpověď. Platí výzva, že přivítáte organizátory přednášek? Asi nejsem první, kdo se ptá na českou verzi knížek pana docenta. Jsou k dispozici česká skripta, anebo v zásadě musí stačit to, co je na webových stánkách? Chtěl bych před 9.4. požádat o osobní konzultaci, pomoc. Abych na termín rozvoje byl. Pokud by pan docent Vasiľčuk nenašel termín na osobní konzultaci, je možná vzdálená náprava? Mám poslat fotku a peníze? Učím se pomáhat blízkým - syn, teta, kamarádi na kurzech a přitom sám nejsem v kondici. A to mne brzdí v dalším snažení. Každou noc se dusím, není to nějaká vleklá nebo alergická rýma. Použil jsem čistění nosu slabým solným roztokem, olejové kapky, sprej podle Nového z dubových kapek a nelepší se to. Poradíte, prosím?
Výzva na organizaci přednášek platí trvale. Na překladu knih do českého jazyka se pracuje, jakmile bude znám přibližný termín jejich vydání, bude to uveřejněno na internetu. Na webových stránkách je zveřejněn jen malý zlomek toho, co obsahují vydané knihy. Pokud jste absolvoval tolik duchovních kurzů a při pomoci svým blízkým máte problémy, které popisujete, znamená to, že Vaše jemnohmotná těla nejsou strukturovaná a funkčně připravena na bioenergo, informačně-energetické, duchovní aj. podobné formy terapií. Hned zastavte svou praxi a zahajte vývoj jemnohmotných těl. Z těchto důvodů by Vaše účast na přednáškách o vývoji jemnohmotných těl byla užitečná.
V působení na druhé opravdu nepokračuji. Svoji praxi jsem v zásadě nezahájil a snažím se dát  do pořádku nejprve sebe. Prosím, našel byste ve svém programu před první přednáškou 9.4. termín na moje vyšetření?
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka