Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
Autismus Print
Archív korespondence - Léčba fyzického těla
Sunday, 01 February 2009 18:37
Dovolila jsem se osmělit a položit Vám jednu z mých nejzávažnějších otázek. Je možné pomoci dítěti ve věku 4 let, které bylo označeno za dítě autistické? Pokud ano, tak do jaké míry je možné vylepšit stav dítěte a jaká je výše ceny za případnou pomoc léčbou? V posledním čase se jeho chování změnilo k horším výstupům, které je pozorováno očkováním trojkombinace. Dítě svým chováním je více nezvladatelné. Děkuji Vám srdečně za Váš čas a předem za odpověď, na kterou se již dnes dovolím těšit. Přeji vše krásné, šťastné a úspěšné. Mnoho lásky, optimismu a slunečných jarních dnů.
Psychické, nebo chcete-li duševní nemoci se eniopsychologickými metodami dají léčit velmi úspěšně, ať již v kombinaci s metodami klasické medicíny nebo bez nich. Váš požadavek jsem předal docentu Vasiľčukovi a ten je připraven, že mu zavoláte a domluvíte se na konkrétních podmínkách s ním. V případě, že se rozhodnete využít jeho služeb, je potřeba na tento mail zaslat foto pacienta, jméno, příjmení, datum narození a pokud možno i přesnou diagnostiku od odborného lékaře (pokud byste ji nemohli nebo nechtěli zaslat nebo sdělit, může diagnostiku provést i pan docent, ale bude to pro Vás dražší). Platby za telepatické seance probíhají vždy předem.
Dovolte mi, abych Vám co nejlaskavěji poděkovala za Vaši velice rychlou a milou odpověď na můj dopis. Omlouvám se, že se ozývám až nyní, ale spěchala jsem s předáním zprávy od Vás do těch rukou, kterým ve skutečnosti patřila. Dnes jsem pro změnu dostala zprávu od přítelkyně, která je maminkou postiženého chlapce. Ta nevyčkávala a co nejrychleji se spojila s panem docentem. Bohužel jsem byla zdrcena zprávou, kterou jsem obdržela. Dostalo se mi informaci, že cena za jedno sezeni je ..... Kč a že by s velkou pravděpodobností bylo nutné působeni na dálku buď denně nebo alespoň 3x týdně (podle rozsahu vážnosti onemocnění) a léčba by mohla trvat i tři roky a to ještě bez záruky uspokojivých výsledků. Vím, že to není Váš problém, ale cena je myslím přehnaně vysoká, protože tato rodina je opravdu ve velice těžké finanční tísni a i s mým a mé sestry finanční výpomocí nedostupná. Nejsem si jista, že je někdo schopný finančně obstarávat tak finančně vysoce náročnou léčbu. Nejsem milionářkou, ale ani má finanční pozice není nejhorší, ale za těchto podmínek bych si nemohla dovolit podstoupit léčbu ani já se svým dítětem, přestože by ji potřebovalo, protože by veškerá další životní existence byla absolutně vyloučena. Myslím si, že pan docent má zřejmě jen zákazníky z velice dobrých kruhů, protože obyčejnějším lidem (konečně ani těm, jejichž finanční zajištění není zcela nejhorší) je nedostupná. Omlouvám se tedy za krácení jistě velice vzácného Vašeho času a na závěr mi dovolte, abych Vám popřála do dalších dnů vše krásné, mnoho pevného zdraví (je vidět, ze zdraví je nad poklady všeho světa), štěstí a úspěchy nejen pracovní, ale i osobni. Mnoho dnů plných sluníčka, pohody a mír v duši.
Děkuji Vám za upřímnou odpověď. Je pravdou, že cena se může zdát vysoká a není dostupná všem. Jsou samozřejmě i jiné způsoby, kdy jsou pořádány veřejně přístupné seance (cena 300 Kč/osobu), pan docent provádí i charitativní akce v domovech důchodců apod. Podmínky, včetně ceny říkáme zákazníkům vždy předem a popravdě. V naší společnosti je bohužel situace taková, že tyto metody léčby nejsou příliš známé, proto ani spousta lidi nedokáže správně posoudit, co stojí za tím, když člověk umí léčit na profesionální úrovni.
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka