Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
Duchovní praxe Print
Archív korespondence - Duchovno, léčitelství a související obory
Sunday, 01 February 2009 21:20
Chtěla jsem se zeptat, jaké jsou lhůty na objednání. Od září jsem velmi unavena, prošla jsem četná vyšetření, nic moc se nenašlo, mám trávící potíže, potíže se spánkem. Byla jsem vyšetřena na gastroenterologii (tam se ještě pokračuje), na imunologii, endokrinologii atd. Stav mi nastal po dovolené v zahraničí (stres, voda?) a práci s barvami. Tyto stavy jsem mívala cyklicky i v minulosti. Mám zvýšené IGM protilátky v humorální imunitě a od září se mi zvyšuje hladina železa v séru a trombocyty. Mám strach z nějaké vážné nemoci. Mám jít na všechna ta lahůdková vyšetření (střeva atd.)? Myslíte si, že by mi pan doktor mohl pomoci s diagnózou a léčbou?
Pan docent je v současnosti v zahraničí, vrátí se přibližně v půli března. Pokud by byl Váš problém velmi akutní, zavolejte mu na mobil. Musela byste však v té době být seznámena a souhlasit s podmínkami telepatické léčby. (Platba předem, info je na webu). Pokud budete mít strpení do března, objednací lhůty jsou krátké (do tří dnů).
Moc děkuji za informace, stav akutní není, je to od září stejné, až na ty zvyšující se laboratorní hodnoty. Snažila jsem se www hledat a právě jsem tam nic nenašla o podmínkách léčby ani o platbách, kolik takové seance stojí. Jsem z ....., tak by ta Praha byla pro mě schůdnější. Na hromadné veřejné seance moc nejsem, myslím že je to i dost nebezpečné. S duchovní léčbou jsem zažila své, mé současné potíže začaly krátce po zasvěcení do ..... . Myslíte, že by bylo možné domluvit individuální seanci před tou veřejnou v Praze a kolik by mě to stálo? Myslíte si osobně, že by mi s mým problémem mohl pan docent pomoci?
Veřejné seance prováděné docentem Vasiľčukem nebezpečné nejsou. Mám bohužel trochu obavu, že by Vaše potíže mohly být zapříčiněny i Vámi prováděnou praxí v oblasti energetického působení. Je to však na jinou, než mailovou diskuzi. Jedno působení docenta Vasiľčuka stojí od ..... Kč, pro jeho maximální účinnost by bylo lepší, abyste nejprve hovořila osobně s panem docentem. Pokud byste trvala na seanci za daných podmínek dne 6.3., napište prosím a dohodneme další postup. Můj osobní názor, zda by Vám pan docent mohl pomoci je ten, že ano, v naprosté většině případů se však nejedná o zázračné uzdravení během jediné seance, ale o dlouhodobější proces (viz. informace na výše uvedeném místě na webu).
Jen na vysvětlení, jsem zasvěcena do ..... , ale zatím jsem nikoho neléčila, jen zpočátku na dálku. Faktem je, že ihned po zasvěcení nastaly velké potíže, hlavně deprese. A tak už to šlo jedno po druhém. Snažím se ..... léčit sama. Snažila jsem se i prostudovat www stránky, ale bude to chtít více času, je to pro mě trochu labyrint. Toho 6. nechme být, asi nic nechce uspěchat. Faktem je, že Hodonín je daleko a mne jde v první fázi o diagnózu, protože ani lékaři nevědí.
Bohužel Vaše jemnohmotná těla nebyla dostatečně vyvinuta a připravena na praktické provádění ..... terapie, proto máte to, co máte. Do budoucnosti byste měla vědět, že jakákoliv duchovní praxe musí vždy začínat od přípravy a vývoje jemnohmotných těl člověka. Individuální práci s Vámi mohu začít provádět, pokud budete schopna zaplatit. Základní cena jedné seance je ..... Kč. Pokud tohoto schopna nejste, je možno absolvovat skupinové aplikace vývoje jemnohmotných těl, které se konají od 9.4.2004 v Hodoníně.
Moc děkuji za informaci, ale domnívám se, že při masovém provádění ..... bude takových lidí asi hodně. Určitě bych zkusila tu Vaši seanci, mám teď velké potíže, brní mě nohy a bolí mě křížová páteř, mám tam prý nějaké cysty, ale Hodonín je pro mě velmi daleko. Cvičila jsem již před dvaceti lety jógu a snažila se duchovně hledat, nejím téměř maso, Nepiji alkohol. Nevím, jakou další přípravu jsem měla bývala absolvovat. Rozhodně nás mistr reiki na nic takového neupozornil.
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka