Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
Diagnostika na dálku Print
Archív korespondence - Diagnostika
Sunday, 01 February 2009 21:44
Jsem Česka a žiji v Kanadě. Byl byste tak moc laskav a spojil mě s Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.? Mám mnoho problémů, se kterými mi doktoři nemohou pomoct.  Mám několik problémů, na které beru prášky, ale ty mi nepomáhají. Mám spoustu bolesti již několik let. Došla jsem k závěru, že bych udělala cokoliv, jen abych byla zase zdravá. Nejsem se jistá, zda-li dělá MUDr. Vasiľčuk diagnózy na dálku a jak je úspěšný. Byla bych Vám velice povděčná, kdybyste mi dal vědět a jestli by to bylo nezbytné, jsem ochotna přiletět do České republiky. Dejte mi prosím také vědět, kolik si účtuje za návštěvu.
Docent Vasiľčuk provádí diagnostiku i na dálku, osobni návštěva není nutná, i když ji doporučujeme, především proto, aby pacient poznal pana docenta a jeho práci. Diagnostika se provádí podle jména, příjmení, data narozeni, dobré je zaslat i foto (stačí e-mailem). Lze provést komplexní diagnostiku, z finančního hlediska je ale dobré zaslat i pokud možno co nejpřesnější popis obtíží, popř. i diagnózu od lékaře. Diagnostika docenta Vasiľčuka je velmi přesná, stanovuje i náchylnosti k nemocem atd. V případě, že se s panem docentem dohodnete na spolupráci, cena jedné třicetiminutové seance je od ..... Kč, u onkologických nemoci od ..... Kč. Seance lze provádět i telepaticky. Při telepatickém působeni se platí předem na účet, který bych Vám sdělil ve chvíli, kdy budete dohodnuti. Lze stanovit i individuálně, finančním možnostem přizpůsobený plán, kdy docent Vasiľčuk na člověka působí 2 - 3 minuty v průběhu dne, kdy se mu tento člověk vizualizuje. Při takovémto působení je cena jedné seance ..... Kč. Pro to, abyste byla na seance dobře připravena, podívejte se prosím do odkazu Aplikace, kde je vysvětleno, co je to aplikace, jak působí a jsou tam popsány i pocity některých účastníků seancí. Třicetiminutové seance by mohli začínat od 21 hodin středoevropského času. Po seanci byste napsala vše, co jste cítila, prožívala atd. a zaslala na tento e-mail. Zavolejte panu docentovi ve všedních dnech mezi 10 - 14 hodinou středoevropského času na číslo +420 606 141 160 . Pokud se dohodnete na spolupráci a pan docent bude provádět seance, nezapomeňte prosím zkoordinovat čas vzhledem k časovému posunu. Popis, jak postupovat při kontaktu je uveden i na hlavni straně, odkaz Kontakt. Pana docenta budu ještě dnes večer informovat.
Nejdříve bych potřebovala diagnostiku. Protože jsem velice daleko, nemám jinou možnost posoudit, jestli léčitel je dobrý, než abych mu neřekla, co mi je. Jestli pozná mé problémy, tak si mohu být celkem jistá, že mi bude moci pomoct. V případě, že mi stanoví všeobecnou diagnostiku, pak mu mohu dodat informace od lékaře. Já nikoho neznám v České republice, kdo by byl jím úspěšně vyléčený. Napsal jste mi, kolik si pan docent účtuje za seanci, ale neřekl jste mi, kolik si účtuje za diagnostiku. Jakmile budu mít více informaci o něm, domluvím se s Vámi, na čase, kdy mu budu telefonovat. Jestli jsem Vám dobře rozuměla, tak bych měla poslat požadované informace s fotkou dříve, než mu budu telefonovat. Prosím, dejte mi vědět. Byla bych Vám velice vděčna, kdybyste s nim nejdříve promluvil sám a potom mi dal vědět.
Ano, diagnostiku může docent Vasiľčuk provést kompletně na všechny systémy Vašeho organismu a všech patnácti jemnohmotných těl. Může určit, jaká je náchylnost k nemocem, jaká nemoc se již projevuje, jak se projevuje a pokud je člověk náchylný k určité nemoci, tak za jak dlouho se projeví. Diagnostika se provádí formou otázek. Při všeobecné diagnostice může být těchto otázek 200 - 300 i více, standardní cena za jednu otázku je v České republice ..... Kč. Podle zkušeností docenta Vasiľčuka mnoho lidi není schopno objektivně zhodnotit tak rozsáhlou informaci, rozlišit důležité od méně důležitého. Většinou se totiž o svém zdravotním stavu dozví mnoho informaci, které dosud nevěděli. Pro Vaši představu má diagnostika v takovémto rozsahu velikost 15 - 20 stran A4. Na druhou stranu je třeba říci, že takováto diagnostika je pro člověka velmi užitečná, protože mu dává možnost vyvarovat se do budoucna různým onemocněním - pokud tuto informaci správně vnímá. Jaký rozsah si zvolíte, záleží jen na Vašich možnostech. S panem docentem jsem Vaše maily již dvakrát konzultoval a zde je jeho návrh variant:
1. Ideální je vždy individuální setkání na skupinových seancích. Pokud byste mohla, přijeďte. Některé skupinové seance jsou i v Praze. Je vždy dobré mít osobni zkušenost, poznat, jak seance působí na člověka, co při nich prožívá a jak se projevuji na jeho zdraví.
2. Pan docent Vám může telepaticky provést tři seance, Vy poznáte, jaký na Vás mají účinek, a poté můžete více objektivně posoudit další postup. 
3. Je možno provést všeobecnou diagnostiku popsanou na začátku, nebo diagnostiku Vámi zvoleného systému organismu. 
Neznáme Vaše možnosti, ale sama musíte zvážit, zda je vhodné platit za věci, které již znáte. Pokud se rozhodnete podle bodu 2. nebo 3., zašlete prosím foto, jméno, příjmení a datum narozeni. Já to předám panu docentovi a poté domluvíme čas voláni. Chtěl bych Vás požádat o konkrétní vyjádřeni, ať už bude jakékoli, pan docent i já máme omezené časové možnosti v konzultacích.
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka