Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
Deperzonalizace Print
Archív korespondence - Psychika
Monday, 02 February 2009 16:23
Obracím se na Vás s žádostí, zda byste uměli pomoci mé švagrové. Švagrová má 22 let a přibližně 10 let trpí potížemi, které se v posledních 3 letech vystupňovaly a staly se pro ni nesnesitelnými. V odborné terminologii se tomuto stavu nejvíce přibližuje popis - depersonalizace a derealizace. Má pocit, jako by nebyla ve svém těle, jako by její duše byla mimo tělo. Tento pocit doposud žádný lékař nepochopil. Z tohoto stavu se postupně u švagrové začaly projevovat stavy úzkosti a strachu (strach, že omdlí, strach, že se nevrátí z města, strach ze samoty - absolutně nesnese, když má zůstat sama). Mívá záchvaty, které bych já osobně popsala jako "duchovní zvracení" - při těchto záchvatech nemůže dýchat a vypadá to, jako by ze sebe chtěla něco dostat. Myslíte, že by bylo možné mé švagrové pomoci?
Váš dotaz předám docentu Vasiľčukovi hned, jakmile se vrátí ze zahraniční pracovní cesty, což bude cca koncem února. V případě, že je záležitost Vaší švagrové naléhavá, prosím napište, zašlu Vám telefonní číslo pevné linky a čas, kdy pana docenta zastihnete. Podle mého laického názoru (nejsem léčitel) vycházejícího ze znalostí práce pana docenta, může být jednou z možných příčin této záležitosti odpojení žlutého (astrálního) jemnohmotného těla. Tyto případy jsou známy lékařům a lidem po operacích, kdy se pacientovi po operaci změní psychika. Je možné, že Vaše švagrová měla nějaký úraz, šok, operaci apod. před zmíněnými 10 lety? Příčin může být samozřejmě více, můj názor berte opravdu jako čistě spekulativní. Pan docent je schopen provést diagnostiku a léčebnými seancemi tento problém vyřešit.
Ano, Vaší švagrové je možno pomoci. Můj asistent Vám již poměrně slušně vysvětlil některé možné příčiny stavu. Podobné stavy vznikají při rozbalancování polohy, poruchách topografie, formy a struktur jemnohmotných těl člověka, nebo výměnou přírodních informačně-energetických hmot v jemnohmotných tělech za nepřírodní. Nyní nezáleží na tom, jaká je v tuto chvíli příčina tohoto stavu, nyní je důležité normalizovat strukturálně-funkční stav jemnohmotných těl s fyzickým tělem a psychofyziologickým stavem člověka, což umožní postupnou normalizaci psychoemociálních projevů, adekvátní uvědomování reality a dosažení dobrého stavu zdraví. Pokud něco víte o duchovní, informační a bioenergetické medicíně a způsobu léčby a máte k nim důvěru, můžeme začít spolupráci. Začátek spolupráce je nejvhodnější na přednáškách věnovaných výuce a vývoji jemnohmotných těl. Můžeme začít v Hodoníně či Praze. Termíny jsou uvedeny na mojí internetové stránce na hlavní straně v odkazu Akce.
Děkuji za Vaši odpověď. Chci se zeptat, zda švagrová musí absolvovat celou přednášku nebo zda postačí léčebná seance (je ..... a i když umí dobře česky, nejsem si jista, zda by na přednášce všemu rozuměla). Dále bych se chtěla zeptat, kolik přednášek nebo léčebných seancí musí navštívit a jak by vlastně probíhalo léčení.
Stačí třetí část přednášky. Seznamte se prosím na mé internetové stránce, jak se připravit na seanci a jaké mohou být pocity, prožitky a stavy.
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka