Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
Vystupující kapiláry
Archív korespondence - Diagnostika
Friday, 13 February 2009 14:53
Nevíte, co jsou to malé červené (krvavé) tečky o průměru asi 0.1 až 1 mm, které se objevují zejména na břiše a na pažích? Zvláštní je, že se jich nejvíce vytvořilo v jediný den, ale ty malé se tvoří stále. Může se jednat o následek virózy? Domnívám se, že kdyby se jednalo o následek volných radikálů, nevytvořily by se tak náhle. Měl bych na to něco brát?
Podle pana docenta Vasiľčuka se může jednat pravděpodobně o vystupující kapiláry. Obraťte se prosím na dermatologa nebo lékaře zabývajícího se cévními onemocněními. V případě, že Vám toto nepomůže, můžete se zúčastnit veřejných přednášek.
Je to nebezpečné? Může to mít nějaké vážnější následky než kosmetické?
Těžko soudit takto na dálku, aniž by Vás pan docent viděl. Doporučuji se opravdu nejdříve obrátit na specialistu.
Pokud jste dermatolog, mohl byste mi přibližně naznačit, jaké nebezpečí by mohlo hrozit? Ještě by mě zajímalo, jak se pozná, kdy je stres pro člověka nebezpečný a jak to, že dokáže oslabit imunitu nebo vyvolat jiné zdravotní problémy.
Dermatolog nejsem, proto prosím konzultujte tyto záležitosti s odborníkem. Stres se stává pro člověka nebezpečným v okamžiku, kdy člověk přijímá negativně své okolí, nepřiměřeně vzrušeně reaguje na vše, co se kolem něho děje, když se projevuje agrese k čemukoliv, když není schopen zastavit projev negativních emocí. Stres informačně-energeticky vyčerpává fyzické tělo, jemnohmotná těla a organismus člověka, ničí vybalancovanost funkcí fyzického těla a jemnohmotných těl, nervové a endokrynní soustavy, dlouhodobě způsobuje spasmus kapilár, se snížením funkcí imunitního systému. Porušuje se informačně-energetická homeostáza, imunita a identita člověka. V tomto stavu může vzniknout jakákoliv nemoc, vzniká velké riziko ztráty duchovní, duševní a božské identity. Doporučuji Vám - pokud trpíte stresem - číst odbornou literaturu, projevit duchovní sílu vůle k neutralizaci stresových projevů. Pokud situaci nejste schopen zvládnout sám, obraťte se prosím na psychoterapeuta, psychotronika, eniopsychologa nebo vysoce kvalifikovaného léčitele.
Co to přesně znamená, že stres se stává nebezpečným v tomto duševním stavu, který popisujete? Pokud je člověk veselý a přesto je ve stresu, tak pro něj není nebezpečný? Proč?
Na každou otázku můžeme dát profesionální odpověď, problém je v čase a spíše v tom, že Vy nechcete ztrácet svůj čas k seznámení se a na prostudování odborné literatury. Vámi položené otázky jsou podrobně vysvětleny v odborné literatuře. Na Vámi konkrétně položenou otázku byla dána konkrétní odpověď. Není etické klást na konkrétně zodpovězenou otázku další otázky lidem, kteří jsou pracovně velmi vytíženi. Studujte, poznávejte svůj mikrokosmos, dosahujte životní harmonii a božsky-duchovní seberealizaci a budete schopen sám najít odpověď na jakoukoliv otázku.
P.S. Odpověď na druhou otázku: pozitivní emoce někdy vedou k infarktu myokardu, mrtvici nebo smrti. Příčiny jsou známy.
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka