Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
Stanovení diagnózy Print
Archív korespondence - Diagnostika
Friday, 13 February 2009 14:55
Zdravím Vás. Přečetla jsem si o nabízených službách pana docenta Vasiľčuka a (promiňte mi tu menší nedůvěru, ale nechce se ani věřit, že je něco takového možné) je to bomba. Bohužel, moje finanční možnosti nejsou příliš velké, a proto se na Vás obracím s prosbou: prosím Vás alespoň o orientační cenu při stanovení diagnózy a následného léčebného plánu panem docentem.
Pan docent provádí léčbu individuální, kde se cena za diagnostiku (pokud je nutná) pohybuje od ..... Kč. Pokud je tato částka pro Vás vysoká, pořádáme i aplikace pro širokou veřejnost, kde je cena od 300 Kč za osobu. Sledujte prosím informace na internetu.
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka