Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
Početí Print
Archív korespondence - Neplodnost
Friday, 13 February 2009 14:59
Již několik let (cca 7) se pokoušíme o početí. Jsme manželský pár 37 a 36 let z ..... Absolvovali jsme 2x pokus o umělé oplodnění v sanatoriu ..... a ..... Dle informací odborných lékařů jsou vajíčka manželky ve tvaru, který ani jedno z těchto léčebných zařízení nevidělo (osobní účast vedení, např. .....). V současné době hledáme jiné možnosti. Manželka zatím nesouhlasí s adopcí ani dárcovstvím vajíčka jiné matky. Myslíte, že u Vás mohu hledat pomoc?
V takovýchto případech, jaký popisujete, je nutno projít procesem komplexního léčení a normalizace procesu ovogeneze (tvorby vajíčka). Tento proces je nasměrován na normalizaci morfofunkčního stavu vajíčka metodami informační a kvantové medicíny (psychoinformační, mentálně-informační, duchovně-informační a jiné metody), které jsou kombinovány s fytoterapií a dalšími netradičními metodami nasměrovanými na mikro-, ultra- a subultra struktury vajíčka a na fyziologické procesy spojené s jeho tvorbou. Je to práce současně nejenom s mikrostrukturami vaječníků a vajíčka, ale i se všemi jemnohmotnými těly. Problematika je to složitá, máte velmi málo času. Pokud byste tento problém začali řešit o deset let dříve, naděje by byla ve větší míře prakticky realizovatelná. Naději máte i nyní, vše závisí na zdravotním stavu Vaší manželky, její disciplíně, přání a naději v úspěšné vyléčení.
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka