Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
Diagnostika karmy Print
Archív korespondence - Diagnostika
Friday, 13 February 2009 15:03
Ráda bych se zeptala na možnost diagnostiky mojí karmy. Především bych ráda věděla, co dělám (myslím, cítím, jednám) špatně a jak mohu situaci napravit. Dnes jsem navštívila Vaše internetové stránky, pročetla jsem si některé texty a snad jsem na správné adrese. Přečetla jsem něco málo od Ignatenka a Lazareva. Velmi to pohnulo mým myšlením, některé věci se mi trochu objasnily. V poslední době se zajímám o lepší pochopení světa, mého života a děkuji za tuto možnost pochopení a snad i nápravy. Děje se mnoho změn, mnoho krásného a některé věci snad pochopím dodatečně. Jaký má pan docent názor na knihu Diagnostika karmy od Lazareva? Píšu, proto cítím, že Vám mám napsat. Mám Vám zaslat fotografii poštou nebo naskenovanou e-mailem? P.S. Dnes cítím, že se něco děje s energetikou mého těla. Jakoby mi do ní někdo vstupoval..., jsem přímo "puzena" Vám napsat.
Pokud si budete přát diagnostiku karmy, lze ji provést, musím Vás však předem upozornit, že to není levná záležitost. Pro Vaši orientaci je základní cena prováděné léčebné seance od ..... Kč. Cena za diagnózu karmy se pohybuje podle jejího rozsahu i výše. Pokud jste pevně rozhodnuta, že tuto diagnostiku chcete provést a víte, jaké jsou Vaše finanční možnosti, zavolejte prosím panu docentovi kdykoliv mezi 9.30. a 12. hodinou. Řekněte mu přesně, v jakém rozsahu by měla diagnostika být a zašlete mi do večera mailem Vaše foto, jméno a datum narození. Jak stanovit rozsah diagnózy karmy? Např. Ocitla jste se ve složité životní situaci (nemoc, událost v rodině, v zaměstnání apod.) a nevíte, proč se to stalo. Nevíte, co máte dělat, jak zastavit určitý vývoj Vás, nebo Vašeho okolí. Ptáte se stále proč a nevidíte příčinu. Tzn., přibližně v tomto duchu se snažte formulovat své požadavky.
Děkuji mockrát za rychlou odpověď. Nevěděla jsem, že je ta cena je tak vysoká. Máte i slevy pro studenty?
Bohužel ne. Konají se však i aplikace pro veřejnost, kde je cena vstupného od 300 Kč.
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka