Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
Alkohol, drogy Print
Archív korespondence - Závislosti
Friday, 13 February 2009 15:09
Jmenuji se ..... (22) a už si delší dobu pročítám Vaši stránku a velmi rád bych přijel v září do Hodonína. Nevím jestli je početně omezena účast, a tak raději píšu předem, abych si rezervoval místo (už jsem se snažil přijet v červenci, ale dojel jsem úplně někam jinam... proto o sobě raději dávám vědět). Také bych se rád zeptal, jestli nevadí, že jsem v minulosti hodně pil alkohol, kouřil marihuanu a několikrát jsem také požil různé halucinogenní houby, LSD a Extázi. Měl jsem totiž v průběhu posledních tří let (od mé poslední houbové intoxikace) několikrát takové náhlé "záchvaty" nervozity, bušení srdce, úzkost, strach, myšlenkové smyčky. Naposledy v březnu 2004. Vím, že to byly impulsy k tomu, abych se sebou už něco provedl, ale nějak se mi nedařilo zbavit se svých dlouholetých návyků. Od Vánoc 2003 se upřímně snažím vyléčit a být prospěšný svému okolí. Nevím tedy jestli tyto předchozí zkušenosti mohou nějakým způsobem narušovat seanci, a proto o nich píši.
Dovolím si odepsat za docenta Vasiľčuka, neboť se jedná převážně o organizační otázky. Není problém přijet do Hodonína na seanci. Kapacita místnosti, kde se koná vývoj jemnohmotných těl, je dostatečná, přesto Vás zapisuji na seznam a místo máte rezervované. Pokud se stane, že jste v Hodoníně a nemůžete najít adresu, zavolejte mi na mobilní telefon. Vaše minulost není překážkou účasti na seanci. Seancí se nesmějí účastnit osoby, které jsou v čase jejich konání pod vlivem alkoholu nebo drog, což není Váš případ, ale z Vašeho textu jsem pochopil, že jste potřeboval tuto upřesňující informaci.
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka