Homepage Various Archív korespondence Diagnostika Strach z anonymní diagnózy

Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
Strach z anonymní diagnózy Print
Archív korespondence - Diagnostika
Friday, 13 February 2009 15:21
Jmenuji se ....., je mi 33 let. Stala se mi před měsícem taková nemilá příhoda. Setkal jsem se se ženou, o které se tvrdí, že má jasnovidné, diagnostické a podobné schopnosti, avšak nijak je nerozvíjí a léčení se nevěnuje. Tato žena mi řekla, po chvíli co si mne pozorně prohlížela, že mám rakovinu. Ať si hlídám levou ledvinu, pravé varle a prostatu. Řekla také, že to ještě není v plně rozvinutém stadiu a že to asi lékaři ještě neuvidí... Už měsíc jsem paralyzován strachem, hlavně proto, že orgány, které označila za postižené, mne opravdu začaly bolet (pobolívání varlete s výstřely do zadní časti stehna a hýždí). Klasické urologické vyšetření dopadlo samozřejmě negativně. Na doporučení kamarádky jsem navštívil, prý skvělého, léčitele z Teplic. Ten mi řekl, že mi nic není a že si to ta žena vymyslela, protože má mánii být středem pozornosti (stalo se to v hospodě u stolu deseti lidí). V poslední době jsem se opravdu stále více necítil celkově dobře. Byl jsem si však jist, že všechny tyto problémy souvisí s mým nezdravým způsobem života. Pracuji v nahrávacím studiu, celý den sedím u počítače, hluk, absence pohybu, kouření a již mnoho let trvající stres... Také mne znepokojilo zjištění, že bolesti v zádech mohou být od ledvin. Už tak 3 roky si stěžuji na bolesti v kříži a tyto mají vzestupnou tendenci, ale dával jsem to za příčinu páteři (resp. mému sedavému zaměstnání). Můj vztah k alternativní medicíně, léčitelství, psychotronice apod. je asi takový: NEVÍM, ale jsem tomu otevřený. Na Vašich stránkách mne zaujala především úctyhodná šíře Vašeho vzdělání. Ale taky se přiznám, že se mi zdá až neuvěřitelný onen záběr Vašich schopností. (Neuražte se prosím, jsem v tomto tak trochu nevěřící Tomáš). Jelikož mne strach už měsíc znepříjemňuje život, nemůžu normálně pracovat a komunikovat, hledám pomoc. Klasické medicíně, hlavně co se diagnózy týče, moc nevěřím. I když mám strach, chci vědět pravdu. Nevěřím, že by ony bolesti měla na svědomí psychika. Chtěl bych Vás tedy poprosit, zda byste se na mne nepodíval a vyvrátil, či potvrdil diagnózu oné ženy. Taky by mne zajímala cena. Předpokládám a obávám se, že vzhledem k Vaši odbornosti, bude na mne vysoká - jsem chudý muzikant na volné noze. Auto nemám, takže bych jel za Vámi busem. ALE! Náhodou tento pátek hraji se svou kapelou v Hodoníně. (Hrajeme tak 1-2 do měsíce a v Hodoníně jsem nikdy nebyl). Pokud byste náhodou měl čas v pátek nebo v sobotu... Myslím, ale, že jste velmi zaneprázdněn a tak si asi moc vymýšlím...
Děkuji za Váš dopis, dotaz. V současnosti je docent Vasiľčuk na pracovní cestě v zahraničí, osobní setkání tento pátek ani sobotu tedy není možné. Pan docent se vrátí koncem února, dám Vám vědět. Nechci v tuto chvíli psát dlouhosáhlou odpověď, takže se pokusím jen heslovitě.
  1. Nemějte strach! Psychika může člověkem velmi otřást i mu velmi pomoci.
  2. Diagnostika oné paní může být správná (některé nemoci v ranných stadiích dokáže rozeznat pouze dobrý psychotronik), stejně tak se může mýlit (diagnostikovala někoho jiného - u stolu bylo 10 lidí), může si i vymýšlet. Já to samozřejmě nedokáži posoudit.
  3. Docent Vasiľčuk dokáže udělat velmi přesnou diagnostiku, máte ale pravdu v tom, že je kvalitní a tudíž drahá. Pokud byste měl zájem setkat se s panem docentem osobně, na jeho webových stránkách na hlavní straně v odkazu Akce jsou termíny jeho veřejných vystoupení.
  4. Moderní medicína dokáže v mnoha oblastech to, co nedokáže udělat žádný psychotronik, a naopak. Ideální je vždy spolupráce klasické a alternativní medicíny. Pokud máte tak veliký strach, jak píšete, absolvujte více vyšetření u lékařů, navštivte více léčitelů a teprve potom si udělejte závěry. Změna životního stylu by samozřejmě také prospěla... To už ale zasahuji do Vašeho soukromí, a to nesmím.
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka