Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
Léčení hladovkou Print
Archív korespondence - Způsoby léčby
Friday, 13 February 2009 15:28
Měl bych jeden skromný dotázek a to: Jak se díváte na léčení hladovkou?
Léčení hladovkou, resp. hladovka jako taková velmi pozitivně přispívá k dobré fyzické kondici a k dobrému zdravotnímu stavu organismu. Pokud pacient trpí nějakou nemocí, je vždy nutné tento krok konzultovat s lékařem, nejlépe dietologem. Existuje mnoho literatury, která se tímto oborem zabývá a i v ČR jsou velmi dobří odborníci v této oblasti. Docent Vasiľčuk zná všeobecné postupy a umí i naordinovat konkrétní postup u konkrétního pacienta, převážně se jedná o kombinaci více způsobu léčby. Pokud byste měl zájem o podrobné informace, jsou tyto poskytovány jako odborná a tudíž placená konzultace. 
OK, díky jste opravdoví odborníci a máte dobrý a přehledný web. Možná snad bych viděl jednu chybu a to je obrovská spousta dat a po 10 minutách už jsem ztrácel přehled. Jsem rád, že jste půst nezavrhl. Používám jej a dělá mi velmi dobře. A měl bych ještě jeden dotaz. Pokud mi ho nezodpovíte, nic se neděje. Od 3 dne půstu mi velmi zežloutne bělmo a pokožka na obličeji. Těžce jsem studoval, ale nikde jsem informaci o tomto nenašel. Máte ponětí, co by to mohlo být? Po půstu se mi bělmo zase vyčistí a je bělejší (modřejší), než kdykoliv předtím. Je mi 36 let, váha 83. výška 183, dosud zcela zdráv. Díky a přeji mnoho hodných  zákazníků.
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka