Головна Різне Архів листування

Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
Léčení hladovkou Друкувати
Archív korespondence - Způsoby léčby
П'ятниця, 13 лютого 2009 15:28
Měl bych jeden skromný dotázek a to: Jak se díváte na léčení hladovkou?
Léčení hladovkou, resp. hladovka jako taková velmi pozitivně přispívá k dobré fyzické kondici a k dobrému zdravotnímu stavu organismu. Pokud pacient trpí nějakou nemocí, je vždy nutné tento krok konzultovat s lékařem, nejlépe dietologem. Existuje mnoho literatury, která se tímto oborem zabývá a i v ČR jsou velmi dobří odborníci v této oblasti. Docent Vasiľčuk zná všeobecné postupy a umí i naordinovat konkrétní postup u konkrétního pacienta, převážně se jedná o kombinaci více způsobu léčby. Pokud byste měl zájem o podrobné informace, jsou tyto poskytovány jako odborná a tudíž placená konzultace. 
OK, díky jste opravdoví odborníci a máte dobrý a přehledný web. Možná snad bych viděl jednu chybu a to je obrovská spousta dat a po 10 minutách už jsem ztrácel přehled. Jsem rád, že jste půst nezavrhl. Používám jej a dělá mi velmi dobře. A měl bych ještě jeden dotaz. Pokud mi ho nezodpovíte, nic se neděje. Od 3 dne půstu mi velmi zežloutne bělmo a pokožka na obličeji. Těžce jsem studoval, ale nikde jsem informaci o tomto nenašel. Máte ponětí, co by to mohlo být? Po půstu se mi bělmo zase vyčistí a je bělejší (modřejší), než kdykoliv předtím. Je mi 36 let, váha 83. výška 183, dosud zcela zdráv. Díky a přeji mnoho hodných  zákazníků.
 
Вся описана діяльність і представленнi програми є душевним надбанням доцента Анатолія Васильчука, тому не приводиться детальний опис їх реалізації. Повне або часткове передрукування в будь-якій формі, копіювання або відтворення інформацій, що міститься на цих сторінках, можливо робити тільки з введенням ім’я автора (Доц. Анатолій Васильчук, кандидат педагогічних наук). Актуалізація змісту проводиться регулярно.
Останнє оновлення сайту 14.4.2014 © 2002 – 2014 Доц. Анатолій Васильчук, кандидат педагогічних наук.
Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka