Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
Poděkování Print
Archív korespondence - Podnikání, zaměstnání
Friday, 13 February 2009 15:48
Vážený pane Anatoliji Vasiľčuku, chci Vám tímto ze srdce poděkovat za vše, co jste pro mě udělal. Cítím se silnější a zdravější. Mám chuť zase podnikat a napadají mě výborné nápady (co se týká podnikání). Jste člověk na pravém místě. Považuji Vás za jednoho z mých duchovních učitelů. Proto si Vás velmi vážím a mam Vás rád. Do života Vám přeji mnoho štěstí, lásky, zdraví, úspěchy ve Vaší práci a samozřejmě další a další duchovní růst. Ještě jednou ze srdce děkuji a těším se někdy na shledanou.
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka