Головна Різне Архів листування

Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
Poděkování Друкувати
Archív korespondence - Podnikání, zaměstnání
П'ятниця, 13 лютого 2009 15:48
Vážený pane Anatoliji Vasiľčuku, chci Vám tímto ze srdce poděkovat za vše, co jste pro mě udělal. Cítím se silnější a zdravější. Mám chuť zase podnikat a napadají mě výborné nápady (co se týká podnikání). Jste člověk na pravém místě. Považuji Vás za jednoho z mých duchovních učitelů. Proto si Vás velmi vážím a mam Vás rád. Do života Vám přeji mnoho štěstí, lásky, zdraví, úspěchy ve Vaší práci a samozřejmě další a další duchovní růst. Ještě jednou ze srdce děkuji a těším se někdy na shledanou.
 
Вся описана діяльність і представленнi програми є душевним надбанням доцента Анатолія Васильчука, тому не приводиться детальний опис їх реалізації. Повне або часткове передрукування в будь-якій формі, копіювання або відтворення інформацій, що міститься на цих сторінках, можливо робити тільки з введенням ім’я автора (Доц. Анатолій Васильчук, кандидат педагогічних наук). Актуалізація змісту проводиться регулярно.
Останнє оновлення сайту 14.4.2014 © 2002 – 2014 Доц. Анатолій Васильчук, кандидат педагогічних наук.
Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka