Hlavní strana Vaše informace Kurzy, přednášky Přednáška Ondřeje Franka
Přednáška Ondřeje Franka Tisk
Vaše informace - Kurzy, přednášky
Neděle, 26 Červenec 2009 19:17
Dovoluji si Vás informovat, že v pátek 31.7.2009 v 15.00, proběhla v Ostravě, malebném a ojedinělém prostředí sanatorií Klimkovic (www.sanatoria-klimkovice.cz) přednáška na téma: Psychologie východního modelu osobnosti v obrazech doc. Vasiľčuka, CSc.
 
Bližší informace pro hosty sanatorii:
Současný člověk, lapen sítí zrychleného životního tempa, již dávno zapomněl původní podstatu svého bytí. Pohlcen materiálním skepticismem, začíná strádat v nepochopitelném světě. Na cestě hledání úniku z nemoci či objevování netradičních náboženských směrů, určitě narazil na pojmy jako čakra, aura, meridiány.. a nedokáže si moc dobře představit, o co vlastně jde.
Doc. A.Vasiľčukovi, CSc. se podařilo za desítky let své praxe, vytvořit několik anatomických atlasů, nepopisujících pouze anatomii lidského těla, ale i anatomii jemnohmotnou tak, aby byla kompatibilní evropskému vědeckému světu, tedy i přijata v řadě disciplín psychologie, psychoterapie, medicíny, pedagogiky, či prostě být podporou osobnímu duchovnímu růstu.
V dataprojektorové barevné prezentaci budou použity světově jedinečné a unikátní, počítačově zpracované obrázky A.Vasiľčuka včetně jejich spekulativních popisů a výkladů.
Bude prezentováno okolo 70 obrazů jemnohmotných struktur člověka včetně jejich spekulativních výkladů v úhlech humanistických, transpersonálních i dogmatických. Prezentace se pokusí najít most mezi východním pojetím lidské osobnosti a evropsko-skeptickým vnímáním člověka, jakožto biologicko-molekulární struktury.
 
Prezentoval Ondřej Franek, 606 388 719
 
Všechny popsané činnosti a představené programy jsou duševním vlastnictvím docenta Vasiľčuka, proto není uveden detailní popis jejich provádění. Šíření těchto stránek nebo jejich libovolné části jakoukoliv formou, jejich používání a propagaci je možno provádět pouze s uváděním jména autora (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.). Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Aktualizace obsahu je prováděna průběžně. Poslední aktualizace: 2.12.2017. © 2002 - 2017 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.
  Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka