Dovoluji si Vás informovat, že v pátek 31.7.2009 v 15.00, proběhla v Ostravě, malebném a ojedinělém prostředí sanatorií Klimkovic (www.sanatoria-klimkovice.cz) přednáška na téma: Psychologie východního modelu osobnosti v obrazech doc. Vasiľčuka, CSc.
 
Bližší informace pro hosty sanatorii:
Současný člověk, lapen sítí zrychleného životního tempa, již dávno zapomněl původní podstatu svého bytí. Pohlcen materiálním skepticismem, začíná strádat v nepochopitelném světě. Na cestě hledání úniku z nemoci či objevování netradičních náboženských směrů, určitě narazil na pojmy jako čakra, aura, meridiány.. a nedokáže si moc dobře představit, o co vlastně jde.
Doc. A.Vasiľčukovi, CSc. se podařilo za desítky let své praxe, vytvořit několik anatomických atlasů, nepopisujících pouze anatomii lidského těla, ale i anatomii jemnohmotnou tak, aby byla kompatibilní evropskému vědeckému světu, tedy i přijata v řadě disciplín psychologie, psychoterapie, medicíny, pedagogiky, či prostě být podporou osobnímu duchovnímu růstu.
V dataprojektorové barevné prezentaci budou použity světově jedinečné a unikátní, počítačově zpracované obrázky A.Vasiľčuka včetně jejich spekulativních popisů a výkladů.
Bude prezentováno okolo 70 obrazů jemnohmotných struktur člověka včetně jejich spekulativních výkladů v úhlech humanistických, transpersonálních i dogmatických. Prezentace se pokusí najít most mezi východním pojetím lidské osobnosti a evropsko-skeptickým vnímáním člověka, jakožto biologicko-molekulární struktury.
 
Prezentoval Ondřej Franek, 606 388 719
 
Вся описана діяльність і представленнi програми є душевним надбанням доцента Анатолія Васильчука, тому не приводиться детальний опис їх реалізації. Повне або часткове передрукування в будь-якій формі, копіювання або відтворення інформацій, що міститься на цих сторінках, можливо робити тільки з введенням ім’я автора (Доц. Анатолій Васильчук, кандидат педагогічних наук). Актуалізація змісту проводиться регулярно.
Останнє оновлення сайту 14.4.2014 © 2002 – 2014 Доц. Анатолій Васильчук, кандидат педагогічних наук.
Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka