Homepage Calendar of events Proběhlo v roce 2012
přednášky a akce, které proběhly v roce 2012
Na tomto místě jsou uvedeny některé veřejné akce, které proběhly v roce 2012. Nejsou zde uváděny akce pořádané jako soukromé přednášky či jiné činnosti pro soukromé osoby nebo subjekty.
 
16.6.2012 HODONÍN – 96. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY MAHÁTMÁ, VÝVOJ ČAKRY MAHÁTMÁ A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012 06 1616.6.2012 se v Hodoníně uskutečnila 96. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry mahátmá), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
9.6.2012 HODONÍN – 95. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY SAHASRÁRA, VÝVOJ ČAKRY SAHASRÁRA A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_06_099.6.2012 se v Hodoníně uskutečnila 95. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry sahasrára), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
26.5.2012 HODONÍN – 94. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY KÁMÉŠVARA-KÁMÉŠVARÍ, VÝVOJ ČAKRY KÁMÉŠVARA-KÁMÉŠVARÍ A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_05_2626.5.2012 se v Hodoníně uskutečnila 94. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry káméšvara-káméšvarí), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka. Byla představena nová kniha - Enioanatomický výkladový slovník.
 
12.5.2012 HODONÍN – 93. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE SRDEČNÍ ČAKRY, VÝVOJ SRDEČNÍ ČAKRY A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_05_1212.5.2012 se v Hodoníně uskutečnila 93. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie srdeční čakry), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
21.4.2012 HODONÍN – 92. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE HNĚDÉ ČAKRY, VÝVOJ HNĚDÉ ČAKRY A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_04_2121.4.2012 se v Hodoníně uskutečnila 92. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie hnědé čakry), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
7.4.2012 HODONÍN – 91. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE MEDULÁRNÍ ČAKRY, VÝVOJ MEDULÁRNÍ ČAKRY A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_04_077.4.2012 se v Hodoníně uskutečnila 91. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie medulární čakry), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
24.3.2012 HODONÍN – 90. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY ÁDŽŇA, VÝVOJ ČAKRY ÁDŽŇA A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_03_2424.3.2012 se v Hodoníně uskutečnila 90. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry ádžňa), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
11.2.2012 HODONÍN – 89. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY VIŠUDDHA, VÝVOJ ČAKRY VIŠUDDHA A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_02_1111.2.2012 se v Hodoníně uskutečnila 89. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry višuddha), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
4.2.2012 HODONÍN – 88. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY ANÁHATA, VÝVOJ ČAKRY ANÁHATA A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_02_044.2.2012 se v Hodoníně uskutečnila 88. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry anáhata), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
28.1.2012 HODONÍN – 87. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY MANIPÚRA, VÝVOJ ČAKRY MANIPÚRA A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_01_2828.1.2012 se v Hodoníně uskutečnila 87. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry manipúra), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
14.1.2012 HODONÍN – 86. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY SVÁDHIŠTHÁNA, VÝVOJ ČAKRY SVÁDHIŠTHÁNA A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_01_1414.1.2012 se v Hodoníně uskutečnila 86. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry svádhišthána), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
Enioanatomie čakry svádhišthána
 • základní enioanatomická charakteristika čakry svádhišthána
 • enioanatomická norma čakry svádhišthána
 • hypotrofie a hypofunkce čakry svádhišthána
 • hypertrofie a hyperfunkce čakry svádhišthána
 • zvláštnosti čakry svádhišthána
 • co není známo o čakře svádhišthána
Technologie vývoje čaker a PSI-fenomenálních schopností
 • algoritmus technologie vývoje čaker
 • algoritmus vývoje jedné čakry
 • posloupnost vývoje čaker
 • mentální řízení čaker (kontrola, korekce, stanovení otevřenosti a režimů fungování základů čakerních kuželů)
 • funkční aktivace čakerních kuželů a čaker
 • aktivace čakerní informačně-energetické vzájemné výměny
 • dýchání čakrami
 • čakerní barevné dýchání
 • čakerní vidění
 • čakerní přijímání informací
 • čakry a duchovnost
 • čakry a extrasenzorická citlivost
 • čakry a informačně-energetická citlivost
 • čakry a mimosmyslové přijímání
 • čakry a biolokace
 • čakry a jasnovidění
 • čakry a jasnoznání
 • čakry a apriorní znalosti
 • čakry a telepatie
 • čakry a Hellův efekt – telekinetické ohýbání kovových předmětů
 • čakry a PSI-fenomenální léčitelství
 • čakry a eniopedagogika
 • čakerní aktivace informačně-energetické jednoty lidské, pozemské, kosmické a božské duchovnosti v člověku
Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech čaker a jemnohmotných těl.
 
 
Související odkazy
Veřejné akce, které proběhly v letech:

rok 2011 ● rok 2010 ● rok 2009 rok 2008rok 2007rok 2006rok 2005

rok 2004 ● rok 2003 rok 2002rok 2001rok 1999 rok 1998rok 1997rok 1995

 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka