přednášky a akce, které proběhly v roce 2012
Na tomto místě jsou uvedeny některé veřejné akce, které proběhly v roce 2012. Nejsou zde uváděny akce pořádané jako soukromé přednášky či jiné činnosti pro soukromé osoby nebo subjekty.
 
16.6.2012 HODONÍN – 96. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY MAHÁTMÁ, VÝVOJ ČAKRY MAHÁTMÁ A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012 06 1616.6.2012 se v Hodoníně uskutečnila 96. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry mahátmá), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
9.6.2012 HODONÍN – 95. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY SAHASRÁRA, VÝVOJ ČAKRY SAHASRÁRA A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_06_099.6.2012 se v Hodoníně uskutečnila 95. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry sahasrára), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
26.5.2012 HODONÍN – 94. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY KÁMÉŠVARA-KÁMÉŠVARÍ, VÝVOJ ČAKRY KÁMÉŠVARA-KÁMÉŠVARÍ A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_05_2626.5.2012 se v Hodoníně uskutečnila 94. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry káméšvara-káméšvarí), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka. Byla představena nová kniha - Enioanatomický výkladový slovník.
 
12.5.2012 HODONÍN – 93. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE SRDEČNÍ ČAKRY, VÝVOJ SRDEČNÍ ČAKRY A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_05_1212.5.2012 se v Hodoníně uskutečnila 93. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie srdeční čakry), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
21.4.2012 HODONÍN – 92. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE HNĚDÉ ČAKRY, VÝVOJ HNĚDÉ ČAKRY A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_04_2121.4.2012 se v Hodoníně uskutečnila 92. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie hnědé čakry), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
7.4.2012 HODONÍN – 91. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE MEDULÁRNÍ ČAKRY, VÝVOJ MEDULÁRNÍ ČAKRY A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_04_077.4.2012 se v Hodoníně uskutečnila 91. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie medulární čakry), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
24.3.2012 HODONÍN – 90. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY ÁDŽŇA, VÝVOJ ČAKRY ÁDŽŇA A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_03_2424.3.2012 se v Hodoníně uskutečnila 90. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry ádžňa), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
11.2.2012 HODONÍN – 89. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY VIŠUDDHA, VÝVOJ ČAKRY VIŠUDDHA A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_02_1111.2.2012 se v Hodoníně uskutečnila 89. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry višuddha), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
4.2.2012 HODONÍN – 88. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY ANÁHATA, VÝVOJ ČAKRY ANÁHATA A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_02_044.2.2012 se v Hodoníně uskutečnila 88. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry anáhata), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
28.1.2012 HODONÍN – 87. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY MANIPÚRA, VÝVOJ ČAKRY MANIPÚRA A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_01_2828.1.2012 se v Hodoníně uskutečnila 87. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry manipúra), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
 
14.1.2012 HODONÍN – 86. VEŘEJNÁ PŘEDNÁŠKA
VÝUKA ENIOANATOMIE ČAKRY SVÁDHIŠTHÁNA, VÝVOJ ČAKRY SVÁDHIŠTHÁNA A JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2012_01_1414.1.2012 se v Hodoníně uskutečnila 86. veřejná přednáška věnovaná výuce enioanatomie. Účastníkům je střídavě, podle časového programu, představena teoretická část (Enioanatomie čakry svádhišthána), v praktické části (Technologie vývoje čaker) mohou vyvíjet a zdokonalovat své schopnosti a dovednosti. V rámci přednášky je vždy prováděno několik informačně-energetických aplikací s akcentem na vývoj čaker a jemnohmotných těl, jejich struktur a na využití eniopedagogiky pro intelektuální a mentální vývoj. Univerzální aplikace je ve větší míře zaměřená na sjednocenou výchovu, výuku, vývoj, harmonizaci, očištění, posílení, léčení, rekondici a zlepšení stavu zdraví každého účastníka.
Enioanatomie čakry svádhišthána
 • základní enioanatomická charakteristika čakry svádhišthána
 • enioanatomická norma čakry svádhišthána
 • hypotrofie a hypofunkce čakry svádhišthána
 • hypertrofie a hyperfunkce čakry svádhišthána
 • zvláštnosti čakry svádhišthána
 • co není známo o čakře svádhišthána
Technologie vývoje čaker a PSI-fenomenálních schopností
 • algoritmus technologie vývoje čaker
 • algoritmus vývoje jedné čakry
 • posloupnost vývoje čaker
 • mentální řízení čaker (kontrola, korekce, stanovení otevřenosti a režimů fungování základů čakerních kuželů)
 • funkční aktivace čakerních kuželů a čaker
 • aktivace čakerní informačně-energetické vzájemné výměny
 • dýchání čakrami
 • čakerní barevné dýchání
 • čakerní vidění
 • čakerní přijímání informací
 • čakry a duchovnost
 • čakry a extrasenzorická citlivost
 • čakry a informačně-energetická citlivost
 • čakry a mimosmyslové přijímání
 • čakry a biolokace
 • čakry a jasnovidění
 • čakry a jasnoznání
 • čakry a apriorní znalosti
 • čakry a telepatie
 • čakry a Hellův efekt – telekinetické ohýbání kovových předmětů
 • čakry a PSI-fenomenální léčitelství
 • čakry a eniopedagogika
 • čakerní aktivace informačně-energetické jednoty lidské, pozemské, kosmické a božské duchovnosti v člověku
Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech čaker a jemnohmotných těl.
 
 
Související odkazy
Veřejné akce, které proběhly v letech:

rok 2011 ● rok 2010 ● rok 2009 rok 2008rok 2007rok 2006rok 2005

rok 2004 ● rok 2003 rok 2002rok 2001rok 1999 rok 1998rok 1997rok 1995

 

Концепция, содержание, описанная деятельность и продемонстрированные программы являются интеллектуальной собственностью доцента Анатолия Васильчука, поэтому здесь не приведено детальное описание их осуществления. Полное или частичное перепечатывание в какой-либо формулировке, копирование или распространение информации, которая находится на этих сайтах, возможно только с включением имени автора (доц. Анатолий Васильчук, кандидат педагогических наук). Актуализация содержания сайтов проводится регулярно. Последняя актуализация сайта 14.4.2014.

© 2002 – 2014 Доц. Анатолий Васильчук, кандидат педагогических наук.
 Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka