Hlavní strana Publikování Vědecké články autora
VĚDECKÉ ČLÁNKY AUTORA
  

Redakční rada časopisu Zdravý způsob života zve ke spolupráci vědce, profesory, docenty, profesory vysokých škol, biology, lékaře, psychology, pedagogy, trenéry, aspiranty, studenty a jiné specialisty.

 
Enioanatomie dynamického, statického a staticko-dynamického režimu fungování čakerních kuželů čakry (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 52 v roce 2010.
 
Enioanatomická charakteristika pasivních režimů fungování a strukturálně-funkčních stavů  čakerních kuželů čakry (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 51 v roce 2010.
 
Enioanatomická charakteristika funkční aktivity čakerních kuželů čakry (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 50 v roce 2010.
 
Enioanatomická charakteristika čakerních kuželů čakry (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 49 v roce 2010.
 
Enioanatomická charakteristika růžových, bílých a zlatých čakerních kuželů (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 48 v roce 2010.
 
Enioanatomická charakteristika blankytných, tyrkysových, modrých, šeříkových a fialových čakerních kuželů (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 47 v roce 2010.
 
Enioanatomická charakteristika čakry a jejích červených, oranžových, žlutých a zelených čakerních kuželů (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 46 v roce 2010.
 
Enioanatomická charakteristika funkčních frekvenčních pásem elektromagnetického spektra čaker (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 45 v roce 2010.
 
Enioanatomická charakteristika čakerního kuželu (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 44 v roce 2009.
 
Enioanatomická charakteristika okvětního lístku čakry (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 43 v roce 2009.
 
Enioanatomická charakteristika levého hvězdného kanálu a jeho systému kanálů (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 42 v roce 2009.
 
Enioanatomická charakteristika levého hvězdného kanálu a jeho systému kanálů (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 41 v roce 2009.
 
Enioanatomická charakteristika pravého hvězdného kanálu a jeho systému kanálů (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 40 v roce 2009.
 
Enioanatomická charakteristika pravého hvězdného kanálu a jeho systému kanálů (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 39 v roce 2009.
 
Enioanatomická charakteristika hvězdných kanálů (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 38 v roce 2009.
 
Enioanatomická charakteristika hvězdných kanálů (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 37 v roce 2009.
 
Enioanatomická charakteristika merudandy, idy, pinhaly a jejich systému kanálů (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 36 v roce 2009.
 
Enioanatomická charakteristika merudandy, idy, pinhaly a jejich systému kanálů (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 35 v roce 2009.
 
Enioanatomická charakteristika sušumny a jejího systému kanálů (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 34 v roce 2008.
 
Enioanatomická charakteristika sušumny a jejího systému kanálů (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 33 v roce 2008.
 
Enioanatomie předního středního meridiánu (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 32 v roce 2008.
  
Enioanatomie zadního středního meridiánu (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 31 v roce 2008.
 
Enioanatomie meridiánů jater (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 30 v roce 2008.
 
Enioanatomie meridiánů žlučníku (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 28 v roce 2008.
 
Enioanatomie meridiánů třech ohřívačů (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 27 v roce 2008.
 
Enioanatomie meridiánů perikardu (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 26 v roce 2008.
 
Enioanatomie meridiánů ledvin (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 25 v roce 2007.
 
Enioanatomie meridiánů močového měchýře (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 24 v roce 2007.
 
Enioanatomie meridiánů tenkého střeva (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 23 v roce 2007.
 
Enioanatomie meridiánů srdce (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 22 v roce 2007.
 
Enioanatomie meridiánů sleziny-slinivky břišní (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 21 v roce 2007.
 
Enioanatomie meridiánů žaludku (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 20 v roce 2007.
 
Enioanatomie meridiánů tlustého střeva (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 19 v roce 2007.
 
Enioanatomie meridiánů plic (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 18 v roce 2007.
 
Strukturálně-funkční charakteristika meridiánů a jejich biologicky aktivních bodů (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 17 v roce 2007.
 
Strukturálně-funkční charakteristika meridiánů (vlastní meridiánové struktury) (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 16 v roce 2007. V tomto čísle vyšla recenze na monografie docenta Vasiľčuka.
 
Strukturálně-funkční charakteristika meridiánů (základ a doplňkové struktury meridiánů) (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 15 v roce 2006.
 
Strukturálně-funkční charakteristika meridiánů (stavba meridiánů) (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 14 v roce 2006.
 
Systém informačně-energetických kanálů jemnohmotných těl člověka (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 13 v roce 2006.
 
Vliv na člověka jemu nevlastních informačně-energetických hmot (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 12 v roce 2006.
 
Vliv barevných pásem elektromagnetického spektra jemnohmotných těl člověka na jeho duchovní vývoj (pokračování z čísla 10/2006) (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 11 v roce 2006.
 
Vliv barevných pásem elektromagnetického spektra jemnohmotných těl člověka na jeho duchovní vývoj (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 10 v roce 2006.
 
Obaly jemnohmotných těl (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 9 v roce 2006.
 
Identické funkce jemnohmotných těl (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 8 v roce 2005.
 
Vývoj čaker v prenatálním a postnatálním stadiu ontogeneze člověka (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 7 v roce 2005.
 
Strukturálně-funkční charakteristiky vnitřních a vnějších částí jemnohmotných těl člověka (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 6 v roce 2005.
 
Informačně-energetické hmoty a jejich význam pro vývoj člověka a jeho jemnohmotných těl (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 5 v roce 2005.
 
Holografická integrace jemnohmotných těl člověka jako informačně-energetická podmíněnost jeho fylogenetického, ontogenetického a duchovního vývoje (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 4 v roce 2004.
 
Jemnohmotná těla člověka jako informačně-energetický základ jeho vývoje, sociálně-biologických projevů a zdraví (ukrajinsky). Článek, který poprvé vyšel ve vědeckém vydání lvivského (Ukrajina) časopisu Zdravý způsob života č. 3 v roce 2004.
 
Jemnohmotná těla člověka jako informačně-energetický základ jeho vývoje (česky). První část článku, který vyšel v časopisu o přírodním lékařství Sféra, č.7/2005, dne 4.7.2005. Druhá část článku, který vyšel v časopisu o přírodním lékařství Sféra, č.8/2005, dne 8.8.2005. Třetí část článku, který vyšel v časopisu o přírodním lékařství Sféra, č.10/2005, dne 14.10.2005. Čtvrtá část článku, který vyšel v časopisu o přírodním lékařství Sféra, č.12/2005, dne 19.12.2005.
 
 
 
Všechny popsané činnosti a představené programy jsou duševním vlastnictvím docenta Vasiľčuka, proto není uveden detailní popis jejich provádění. Šíření těchto stránek nebo jejich libovolné části jakoukoliv formou, jejich používání a propagaci je možno provádět pouze s uváděním jména autora (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.). Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Aktualizace obsahu je prováděna průběžně. Poslední aktualizace: 2.12.2017. © 2002 - 2017 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.
  Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka