Homepage Calendar of events Proběhlo v roce 2005

přednášky a akce, které proběhly v roce 2005

Na tomto místě jsou uvedeny některé veřejné akce, které proběhly v roce 2005. Nejsou zde uváděny akce pořádané jako soukromé přednášky či jiné činnosti pro soukromé osoby nebo subjekty.
 
10.12.2005 PRAHA - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_12_10Dne 10.12.2005 se uskutečnilo sedmé setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Praze. Jeho obsahem byla teoretická informace o žlutém (astrálním) jemnohmotném těle, o jeho funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu žlutými informačně-energetickými hmotami, pomocí žlutého jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na žlutou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl.
 
3.12.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_12_03Dne 3.12.2005 se uskutečnilo devatenácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla informace o centrální čakře (anaháta) - její topografie, forma, struktura, funkce, informačně-energetický obsah, mantry čakry, metodika vývoje a zdokonalení anatomie čakry a její funkce. Byl vysvětlen význam čakry pro vývoj člověka, jeho těl, zvláštností, vlastností, schopností, duchovnosti, duševnosti, božskosti, PSI-fenomenality, funkčních možností, sociálně-biologických činností, význam pro jeho relaxaci, regeneraci, rehabilitaci, léčení aj. Byla podána informace o souvislosti funkční anatomie centrální čakry (anaháta) s metodou koncentrace, mentální imaginace, vizualizace a předmětné cílevědomé meditace. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
26.11.2005 PRAHA - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_11_26Dne 26.11.2005 se uskutečnilo šesté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Praze. Jeho obsahem byla teoretická informace o oranžovém (éterickém) a světle zářivě oranžovém (doplňkovém éterickém, DIS) jemnohmotném těle, o jejich funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu oranžovými informačně-energetickými hmotami, pomocí oranžového a světle zářivě oranžového jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na oranžovou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl.
 
12.11.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_11_12Dne 12.11.2005 se uskutečnilo osmnácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla informace o čakře manipúra - její topografie, forma, struktura, funkce, informačně-energetický obsah, mantry čakry, metodika vývoje a zdokonalení anatomie čakry a její funkce. Byl vysvětlen význam čakry pro vývoj člověka, jeho těl, zvláštností, vlastností, schopností, duchovnosti, duševnosti, božskosti, PSI-fenomenality, funkčních možností, sociálně-biologických činností, význam pro jeho relaxaci, regeneraci, rehabilitaci, léčení aj. Byla podána informace o souvislosti funkční anatomie čakry manipúra s metodou koncentrace, mentální imaginace, vizualizace a předmětné cílevědomé meditace. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
15.10.2005 PRAHA - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_10_15Dne 15.10.2005 se uskutečnilo páté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Praze. Jeho obsahem byla teoretická informace o červeném (fyzicko-energo-informačním) a světle zářivě červeném (doplňkovém fyzicko-energo-informačním, CIS) jemnohmotném těle, o jejich funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu červenými informačně-energetickými hmotami, pomocí červeného a světle zářivě červeného jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na červenou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl.
 
8.10.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_10_08Dne 8.10.2005 se uskutečnilo sedmnácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla informace o čakře svádhišthána - její topografie, forma, struktura, funkce, informačně-energetický obsah, mantry čakry, metodika vývoje a zdokonalení anatomie čakry a její funkce. Byl vysvětlen význam čakry pro vývoj člověka, jeho těl, zvláštností, vlastností, schopností, duchovnosti, duševnosti, božskosti, PSI-fenomenality, funkčních možností, sociálně-biologických činností, význam pro jeho relaxaci, regeneraci, rehabilitaci, léčení aj. Byla podána informace o souvislosti funkční anatomie čakry svádhišthána s metodou koncentrace, mentální imaginace, vizualizace a předmětné cílevědomé meditace. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
17.9.2005 PRAHA - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_09_17Dne 17.9.2005 se uskutečnilo čtvrté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Praze. Jeho obsahem byla teoretická informace o identických funkcích jemnohmotných těl člověka a jejich významu pro metody, prostředky a technologie výchovy, výuky, vývoje a zdokonalení člověka, jeho zvláštností, vlastností, schopností, funkčních možností, duchovní a sociálně-biologické činnosti, regeneraci, rehabilitaci, rekondici a léčení. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
  
 
 
 
10.9.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_09_10Dne 10.9.2005 se uskutečnilo šestnácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla informace o klasifikaci čaker a o čakře múládhára - její topografie, forma, struktura, funkce, informačně-energetický obsah, mantry čakry, metodika vývoje a zdokonalení anatomie čakry a její funkce. Byl vysvětlen význam čakry pro vývoj člověka, jeho těl, zvláštností, vlastností, schopností, duchovnosti, duševnosti, božskosti, PSI-fenomenality, funkčních možností, sociálně-biologických činností, význam pro jeho relaxaci, regeneraci, rehabilitaci, léčení aj. Byla podána informace o souvislosti funkční anatomie čakry múládhára s metodou koncentrace, mentální imaginace, vizualizace a předmětné cílevědomé meditace. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
9.7.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_07_09Dne 9.7.2005 se uskutečnilo patnácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla informace o strukturálně-funkční charakteristice funkčně-zabezpečujících čaker. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
  
 
 
 
 
 
 
 
11.6.2005 PRAHA - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_06_11Dne 11.6.2005 se uskutečnilo třetí setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Praze. Jeho obsahem byla strukturálně-funkční charakteristika vnitřních a vnějších částí jemnohmotných těl. Význam vnitřních a vnějších částí jemnohmotných těl pro výchovu, výuku, zdokonalení a projev zvláštností, vlastností, schopností a funkčních možností člověka, zvláště PSI-fenomenálních, duchovních, duševních a božských. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
  
 
 
 
4.6.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_06_04Dne 4.6.2005 se uskutečnilo čtrnácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla informace o klasifikaci čaker a jejím významu pro vývoj, zdokonalení a projev zvláštností a schopností člověka, regeneraci a léčení buněk, tkání, orgánů, systémů, organismu, jednotlivých částí fyzického těla a strukturálně-funkční normalizace jemnohmotných těl. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
 
 
 
 
14.5.2005 PRAHA - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_05_14Dne 14.5.2005 se uskutečnilo druhé setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Praze. Jeho obsahem byla druhá část přednášky o celkové charakteristice funkční anatomie jemnohmotných těl člověka, o informačně-energetických hmotách, které budují jemnohmotná těla, o významu těchto hmot pro vývoj jemnohmotných těl člověka, jeho vlastností, specifik, schopností a funkčních možností (odkud pocházejí informačně-energetické hmoty, co představují, klasifikace informačně-energetických hmot, na stavbě jakých těl se podílí jeden druh informačně-energetické hmoty). Byla podána informace o tom, jaké informačně-energetické hmoty je možno použít prostřednictvím jemnohmotných těl při léčbě, vývoji a zdokonalení PSI-fenomenálních schopností, duchovních, duševních, božských a sociálně-biologických vlastností člověka. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
7.5.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_05_07Dne 7.5.2005 se uskutečnilo třinácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla druhá část teorie funkční anatomie čaker. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
  
 
 
 
 
 
 
 
23.4.2005 BRNO - IV. brněnský ASTROVÍKED
2005_04_23Ve dnech 23.4. a 24.4.2005 se uskutečnil IV. brněnský ASTROVÍKED, Harmonie těla a duše -  cesta k dlouhověkosti. V jeho rámci provedl v sobotu 23.4. od 13 do 14.30 hodin docent Vasiľčuk přednášku s názvem "Jemnohmotná těla člověka jako informačně-energetický základ života člověka, jeho vývoje a sociálně-biologických projevů". V rámci přednášky byl proveden praktický vývoj jemnohmotných těl člověka (3 informačně-energetické aplikace). Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Všichni účastníci přednášky měli možnost anonymně písemně informovat o v informačně-energetické aplikaci prožitých duchovních emocích a pocitech. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny, vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi.
 
16.4.2005 PRAHA - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_04_16Dne 16.4.2005 se uskutečnilo první setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Praze. Jeho obsahem byla první část přednášky o celkové charakteristice funkční anatomie jemnohmotných těl člověka, o informačně-energetických hmotách, které budují jemnohmotná těla, o významu těchto hmot pro vývoj jemnohmotných těl člověka, jeho vlastností, specifik, schopností a funkčních možností (odkud pocházejí informačně-energetické hmoty, co představují, klasifikace informačně-energetických hmot, na stavbě jakých těl se podílí jeden druh informačně-energetické hmoty). Byla podána informace o tom, jaké informačně-energetické hmoty je možno použít prostřednictvím jemnohmotných těl při léčbě, vývoji a zdokonalení PSI-fenomenálních schopností, duchovních, duševních, božských a sociálně-biologických vlastností člověka. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
9.4.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_04_09Dne 9.4.2005 se uskutečnilo dvanácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla první část teorie funkční anatomie čaker. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
 
 
 
 
 
 
 
17.3.2005 PRAHA - 13. MEZINÁRODNÍ EZOTERICKÝ FESTIVAL MILUJ SVŮJ ŽIVOT
2005_03_17Ve dnech 17. - 19.3.2005 proběhl v Praze 13. mezinárodní ezoterický festival Miluj svůj život. V rámci festivalu provedl docent Vasiľčuk dne 17.3. dvakrát informačně-energetický vývoj jemnohmotných těl člověka - VÝVOJ ŽLUTÉ HOLOGRAFICKÉ INTEGRACE JEMNOHMOTNÝCH TĚL. Proběhla diskuze. Účastníci těchto aplikací anonymně písemně informovali o prožitých duchovních emocích a pocitech. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny a vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi. Děkujeme všem účastníkům přednášky za pozornost.
 
16.3.2005 PRAHA - EQUILIBRIUM
2005_03_16Dne 16.3.2005 proběhla přednáška o anatomii jemnohmotných těl člověka a praktický vývoj jemnohmotných těl člověka (aplikace). Proběhla diskuze, účastníci anonymně písemně informovali o prožitých duchovních emocích a pocitech v průběhu aplikace. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny a vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi. Děkujeme všem účastníkům přednášky za pozornost.
  
 
 
 
12.3.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_03_12Dne 12.3.2005 se uskutečnilo jedenácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o zlatém jemnohmotném těle (tělo Stvořitele - Mahátmá), o jeho funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu zlatými informačně-energetickými hmotami, pomocí zlatého jemnohmotného těla (těla Stvořitele - Mahátmá). Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na zlatou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
24.2.2005 LVIV (Ukrajina) - PŘEDNÁŠKA A VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2005_02_24Dne 24.2.2005 se uskutečnila na národní univerzitě Lvivská polytechnika, Katedra inženýrské pedagogiky přednáška s názvem "Jemnohmotná těla člověka jako informačně-energetický základ jeho fylogenetického, ontogenetického a duchovního vývoje". Součástí přednášky byl praktický vývoj jemnohmotných těl a praktická ukázka informační medicíny budoucnosti, vše v celkové délce 4,5 hodiny. Celkem 300 účastníků přednášky tvořili aspiranti, studenti, profesoři a docenti Katedry inženýrské pedagogiky Lvivské polytechniky a Lvivské univerzity Ivana Franka. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Všichni účastníci přednášky měli možnost anonymně písemně informovat o prožitých duchovních emocích a pocitech. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny, vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi.
 
5.2.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_02_05Dne 5.2.2005 se uskutečnilo desáté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o bílém jemnohmotném těle (těle Ducha Svatého), o jeho funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu bílými informačně-energetickými hmotami, pomocí bílého jemnohmotného těla (těla Ducha Svatého). Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na bílou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl.
 
15.1.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_01_15Dne 15.1.2005 se uskutečnilo deváté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o růžovém jemnohmotném těle (tělo duchovnosti - Ježíše Krista), o jeho funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu růžovými informačně-energetickými hmotami, pomocí růžového jemnohmotného těla (těla duchovnosti - Ježíše Krista). Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na růžovou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl.
 
 
Související odkazy
Veřejné akce, které proběhly v letech:
rok 2011 ● rok 2010 ● rok 2009 rok 2008rok 2007rok 2006rok 2005
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka