Главная Календарь акций Состоялось в 2005 году

přednášky a akce, které proběhly v roce 2005

Na tomto místě jsou uvedeny některé veřejné akce, které proběhly v roce 2005. Nejsou zde uváděny akce pořádané jako soukromé přednášky či jiné činnosti pro soukromé osoby nebo subjekty.
 
10.12.2005 PRAHA - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_12_10Dne 10.12.2005 se uskutečnilo sedmé setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Praze. Jeho obsahem byla teoretická informace o žlutém (astrálním) jemnohmotném těle, o jeho funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu žlutými informačně-energetickými hmotami, pomocí žlutého jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na žlutou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl.
 
3.12.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_12_03Dne 3.12.2005 se uskutečnilo devatenácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla informace o centrální čakře (anaháta) - její topografie, forma, struktura, funkce, informačně-energetický obsah, mantry čakry, metodika vývoje a zdokonalení anatomie čakry a její funkce. Byl vysvětlen význam čakry pro vývoj člověka, jeho těl, zvláštností, vlastností, schopností, duchovnosti, duševnosti, božskosti, PSI-fenomenality, funkčních možností, sociálně-biologických činností, význam pro jeho relaxaci, regeneraci, rehabilitaci, léčení aj. Byla podána informace o souvislosti funkční anatomie centrální čakry (anaháta) s metodou koncentrace, mentální imaginace, vizualizace a předmětné cílevědomé meditace. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
26.11.2005 PRAHA - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_11_26Dne 26.11.2005 se uskutečnilo šesté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Praze. Jeho obsahem byla teoretická informace o oranžovém (éterickém) a světle zářivě oranžovém (doplňkovém éterickém, DIS) jemnohmotném těle, o jejich funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu oranžovými informačně-energetickými hmotami, pomocí oranžového a světle zářivě oranžového jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na oranžovou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl.
 
12.11.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_11_12Dne 12.11.2005 se uskutečnilo osmnácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla informace o čakře manipúra - její topografie, forma, struktura, funkce, informačně-energetický obsah, mantry čakry, metodika vývoje a zdokonalení anatomie čakry a její funkce. Byl vysvětlen význam čakry pro vývoj člověka, jeho těl, zvláštností, vlastností, schopností, duchovnosti, duševnosti, božskosti, PSI-fenomenality, funkčních možností, sociálně-biologických činností, význam pro jeho relaxaci, regeneraci, rehabilitaci, léčení aj. Byla podána informace o souvislosti funkční anatomie čakry manipúra s metodou koncentrace, mentální imaginace, vizualizace a předmětné cílevědomé meditace. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
15.10.2005 PRAHA - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_10_15Dne 15.10.2005 se uskutečnilo páté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Praze. Jeho obsahem byla teoretická informace o červeném (fyzicko-energo-informačním) a světle zářivě červeném (doplňkovém fyzicko-energo-informačním, CIS) jemnohmotném těle, o jejich funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu červenými informačně-energetickými hmotami, pomocí červeného a světle zářivě červeného jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na červenou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl.
 
8.10.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_10_08Dne 8.10.2005 se uskutečnilo sedmnácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla informace o čakře svádhišthána - její topografie, forma, struktura, funkce, informačně-energetický obsah, mantry čakry, metodika vývoje a zdokonalení anatomie čakry a její funkce. Byl vysvětlen význam čakry pro vývoj člověka, jeho těl, zvláštností, vlastností, schopností, duchovnosti, duševnosti, božskosti, PSI-fenomenality, funkčních možností, sociálně-biologických činností, význam pro jeho relaxaci, regeneraci, rehabilitaci, léčení aj. Byla podána informace o souvislosti funkční anatomie čakry svádhišthána s metodou koncentrace, mentální imaginace, vizualizace a předmětné cílevědomé meditace. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
17.9.2005 PRAHA - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_09_17Dne 17.9.2005 se uskutečnilo čtvrté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Praze. Jeho obsahem byla teoretická informace o identických funkcích jemnohmotných těl člověka a jejich významu pro metody, prostředky a technologie výchovy, výuky, vývoje a zdokonalení člověka, jeho zvláštností, vlastností, schopností, funkčních možností, duchovní a sociálně-biologické činnosti, regeneraci, rehabilitaci, rekondici a léčení. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
  
 
 
 
10.9.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_09_10Dne 10.9.2005 se uskutečnilo šestnácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla informace o klasifikaci čaker a o čakře múládhára - její topografie, forma, struktura, funkce, informačně-energetický obsah, mantry čakry, metodika vývoje a zdokonalení anatomie čakry a její funkce. Byl vysvětlen význam čakry pro vývoj člověka, jeho těl, zvláštností, vlastností, schopností, duchovnosti, duševnosti, božskosti, PSI-fenomenality, funkčních možností, sociálně-biologických činností, význam pro jeho relaxaci, regeneraci, rehabilitaci, léčení aj. Byla podána informace o souvislosti funkční anatomie čakry múládhára s metodou koncentrace, mentální imaginace, vizualizace a předmětné cílevědomé meditace. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
9.7.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_07_09Dne 9.7.2005 se uskutečnilo patnácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla informace o strukturálně-funkční charakteristice funkčně-zabezpečujících čaker. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
  
 
 
 
 
 
 
 
11.6.2005 PRAHA - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_06_11Dne 11.6.2005 se uskutečnilo třetí setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Praze. Jeho obsahem byla strukturálně-funkční charakteristika vnitřních a vnějších částí jemnohmotných těl. Význam vnitřních a vnějších částí jemnohmotných těl pro výchovu, výuku, zdokonalení a projev zvláštností, vlastností, schopností a funkčních možností člověka, zvláště PSI-fenomenálních, duchovních, duševních a božských. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
  
 
 
 
4.6.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_06_04Dne 4.6.2005 se uskutečnilo čtrnácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla informace o klasifikaci čaker a jejím významu pro vývoj, zdokonalení a projev zvláštností a schopností člověka, regeneraci a léčení buněk, tkání, orgánů, systémů, organismu, jednotlivých částí fyzického těla a strukturálně-funkční normalizace jemnohmotných těl. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
 
 
 
 
14.5.2005 PRAHA - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_05_14Dne 14.5.2005 se uskutečnilo druhé setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Praze. Jeho obsahem byla druhá část přednášky o celkové charakteristice funkční anatomie jemnohmotných těl člověka, o informačně-energetických hmotách, které budují jemnohmotná těla, o významu těchto hmot pro vývoj jemnohmotných těl člověka, jeho vlastností, specifik, schopností a funkčních možností (odkud pocházejí informačně-energetické hmoty, co představují, klasifikace informačně-energetických hmot, na stavbě jakých těl se podílí jeden druh informačně-energetické hmoty). Byla podána informace o tom, jaké informačně-energetické hmoty je možno použít prostřednictvím jemnohmotných těl při léčbě, vývoji a zdokonalení PSI-fenomenálních schopností, duchovních, duševních, božských a sociálně-biologických vlastností člověka. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
7.5.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_05_07Dne 7.5.2005 se uskutečnilo třinácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla druhá část teorie funkční anatomie čaker. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
  
 
 
 
 
 
 
 
23.4.2005 BRNO - IV. brněnský ASTROVÍKED
2005_04_23Ve dnech 23.4. a 24.4.2005 se uskutečnil IV. brněnský ASTROVÍKED, Harmonie těla a duše -  cesta k dlouhověkosti. V jeho rámci provedl v sobotu 23.4. od 13 do 14.30 hodin docent Vasiľčuk přednášku s názvem "Jemnohmotná těla člověka jako informačně-energetický základ života člověka, jeho vývoje a sociálně-biologických projevů". V rámci přednášky byl proveden praktický vývoj jemnohmotných těl člověka (3 informačně-energetické aplikace). Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Všichni účastníci přednášky měli možnost anonymně písemně informovat o v informačně-energetické aplikaci prožitých duchovních emocích a pocitech. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny, vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi.
 
16.4.2005 PRAHA - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_04_16Dne 16.4.2005 se uskutečnilo první setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Praze. Jeho obsahem byla první část přednášky o celkové charakteristice funkční anatomie jemnohmotných těl člověka, o informačně-energetických hmotách, které budují jemnohmotná těla, o významu těchto hmot pro vývoj jemnohmotných těl člověka, jeho vlastností, specifik, schopností a funkčních možností (odkud pocházejí informačně-energetické hmoty, co představují, klasifikace informačně-energetických hmot, na stavbě jakých těl se podílí jeden druh informačně-energetické hmoty). Byla podána informace o tom, jaké informačně-energetické hmoty je možno použít prostřednictvím jemnohmotných těl při léčbě, vývoji a zdokonalení PSI-fenomenálních schopností, duchovních, duševních, božských a sociálně-biologických vlastností člověka. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
9.4.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_04_09Dne 9.4.2005 se uskutečnilo dvanácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl v Hodoníně. Jeho obsahem byla první část teorie funkční anatomie čaker. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl.
 
 
 
 
 
 
 
 
17.3.2005 PRAHA - 13. MEZINÁRODNÍ EZOTERICKÝ FESTIVAL MILUJ SVŮJ ŽIVOT
2005_03_17Ve dnech 17. - 19.3.2005 proběhl v Praze 13. mezinárodní ezoterický festival Miluj svůj život. V rámci festivalu provedl docent Vasiľčuk dne 17.3. dvakrát informačně-energetický vývoj jemnohmotných těl člověka - VÝVOJ ŽLUTÉ HOLOGRAFICKÉ INTEGRACE JEMNOHMOTNÝCH TĚL. Proběhla diskuze. Účastníci těchto aplikací anonymně písemně informovali o prožitých duchovních emocích a pocitech. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny a vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi. Děkujeme všem účastníkům přednášky za pozornost.
 
16.3.2005 PRAHA - EQUILIBRIUM
2005_03_16Dne 16.3.2005 proběhla přednáška o anatomii jemnohmotných těl člověka a praktický vývoj jemnohmotných těl člověka (aplikace). Proběhla diskuze, účastníci anonymně písemně informovali o prožitých duchovních emocích a pocitech v průběhu aplikace. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny a vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi. Děkujeme všem účastníkům přednášky za pozornost.
  
 
 
 
12.3.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_03_12Dne 12.3.2005 se uskutečnilo jedenácté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o zlatém jemnohmotném těle (tělo Stvořitele - Mahátmá), o jeho funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu zlatými informačně-energetickými hmotami, pomocí zlatého jemnohmotného těla (těla Stvořitele - Mahátmá). Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na zlatou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
24.2.2005 LVIV (Ukrajina) - PŘEDNÁŠKA A VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
2005_02_24Dne 24.2.2005 se uskutečnila na národní univerzitě Lvivská polytechnika, Katedra inženýrské pedagogiky přednáška s názvem "Jemnohmotná těla člověka jako informačně-energetický základ jeho fylogenetického, ontogenetického a duchovního vývoje". Součástí přednášky byl praktický vývoj jemnohmotných těl a praktická ukázka informační medicíny budoucnosti, vše v celkové délce 4,5 hodiny. Celkem 300 účastníků přednášky tvořili aspiranti, studenti, profesoři a docenti Katedry inženýrské pedagogiky Lvivské polytechniky a Lvivské univerzity Ivana Franka. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Všichni účastníci přednášky měli možnost anonymně písemně informovat o prožitých duchovních emocích a pocitech. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny, vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi.
 
5.2.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_02_05Dne 5.2.2005 se uskutečnilo desáté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o bílém jemnohmotném těle (těle Ducha Svatého), o jeho funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu bílými informačně-energetickými hmotami, pomocí bílého jemnohmotného těla (těla Ducha Svatého). Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na bílou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl.
 
15.1.2005 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2005_01_15Dne 15.1.2005 se uskutečnilo deváté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o růžovém jemnohmotném těle (tělo duchovnosti - Ježíše Krista), o jeho funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu růžovými informačně-energetickými hmotami, pomocí růžového jemnohmotného těla (těla duchovnosti - Ježíše Krista). Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na růžovou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl.
 
 
Související odkazy
Veřejné akce, které proběhly v letech:
rok 2011 ● rok 2010 ● rok 2009 rok 2008rok 2007rok 2006rok 2005
 

Концепция, содержание, описанная деятельность и продемонстрированные программы являются интеллектуальной собственностью доцента Анатолия Васильчука, поэтому здесь не приведено детальное описание их осуществления. Полное или частичное перепечатывание в какой-либо формулировке, копирование или распространение информации, которая находится на этих сайтах, возможно только с включением имени автора (доц. Анатолий Васильчук, кандидат педагогических наук). Актуализация содержания сайтов проводится регулярно. Последняя актуализация сайта 14.4.2014.

© 2002 – 2014 Доц. Анатолий Васильчук, кандидат педагогических наук.
 Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka