Homepage Calendar of events Proběhlo v roce 2004

přednášky a akce, které proběhly v roce 2004

Na tomto místě jsou uvedeny některé veřejné akce, které proběhly v roce 2004. Nejsou zde uváděny akce pořádané jako soukromé přednášky či jiné činnosti pro soukromé osoby nebo subjekty.
 
10.12.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_12_10Dne 10.12.2004 se uskutečnilo osmé setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o fialovém jemnohmotném těle (tělo Duše - Panny Marie), o jeho funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu fialovými informačně-energetickými hmotami, pomocí fialového jemnohmotného těla (těla Duše - Panny Marie). Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na fialovou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl.
 
5.11.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_11_05Dne 5.11.2004 se uskutečnilo sedmé setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o modrém (intuitivním) a šeříkovém (doplňkovém intuitivním AIS) jemnohmotném těle, o jejich funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu modrými a šeříkovými informačně-energetickými hmotami, pomocí modrého (intuitivního) a šeříkového (doplňkového intuitivního AIS) jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na modrou a šeříkovou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
29.10.2004 PRAHA - MEZINÁRODNÍ ESOTERICKÝ FESTIVAL MAGICKÝ SVĚT
2004_10_29Ve dnech 29. - 31.10.2004 proběhl v Praze Mezinárodní esoterický festival Magický svět. V rámci festivalu provedl docent Vasiľčuk dne 29.10. v bloku "Jak poznat svoji duchovní cestu" přednášku na téma JEMNOHMOTNÁ TĚLA JAKO INFORMAČNĚ-ENERGETICKÝ ZÁKLAD DUCHOVNÍ CESTY. V jejím rámci proběhl i praktický vývoj jemnohmotných těl a účastníci mohli anonymně informovat o prožitých duchovních emocích a pocitech. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny a vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi. Dvakrát byl proveden vývoj jemnohmotných těl, proběhla diskuze. Všem děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
28.10.2004 PRAHA - 12. MEZINÁRODNÍ EZOTERICKÝ FESTIVAL MILUJ SVŮJ ŽIVOT
2004_10_28Ve dnech 28. - 30.10.2004 proběhl v Praze 12. mezinárodní ezoterický festival Miluj svůj život. V rámci festivalu provedl docent Vasiľčuk dne 28.10. informačně-energetický vývoj jemnohmotných těl člověka - VÝVOJ ORANŽOVÉ HOLOGRAFICKÉ INTEGRACE JEMNOHMOTNÝCH TĚL a několik demonstrací individuální duchovní informačně-energetické léčby prostřednictvím jemnohmotných těl. Proběhla diskuze. Účastníci těchto aplikací mohli anonymně písemně informovat o prožitých duchovních emocích a pocitech. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny a vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi. Všem děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
8.10.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_10_08Dne 8.10.2004 se uskutečnilo šesté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o blankytném (karmickém) a tyrkysovém (doplňkovém karmickém HIS) jemnohmotném těle, o jejich funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu blankytnými a tyrkysovými informačně-energetickými hmotami, pomocí blankytného (karmického) a tyrkysového  (doplňkového karmického HIS) jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na blankytnou a tyrkysovou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
2.10.2004 PARDUBICE - Pardubický esoterický festival aneb výživa zdravá i chutná
2004_10_02Ve dnech 2. - 3.10.2004 proběhl v Pardubicích Pardubický esoterický festival aneb výživa zdravá i chutná. V rámci festivalu provedl docent Vasiľčuk dne 2.10. přednášku na téma CHARAKTER INFORMAČNĚ-ENERGETICKÉHO VYZAŘOVÁNÍ JEMNOHMOTNÝCH TĚL JAKO FAKTOR ZMĚNY INFORMAČNĚ-ENERGETICKÉHO OBSAHU POTRAVIN, ODPOVÍDAJÍCÍ INDIVIDUÁLNÍM POTŘEBÁM ZDRAVÉ VÝŽIVY. V jejím rámci proběhl i praktický vývoj jemnohmotných těl a účastníci mohli anonymně písemně informovat o prožitých duchovních emocích a pocitech. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny a vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi. Stejný účinek jako každá informačně-energetická aplikace má pro člověka konzumace libovolně malého množství potravin, které si mohli vzít účastníci přednášky sebou. Vhodné jsou zejména cukr, sůl, olej, voda apod., ale i kosmetika a drogistické zboží. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
10.9.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_09_10Dne 10.9.2004 se uskutečnilo páté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o zeleném (mentálním) a světle zářivě zeleném jemnohmotném těle, o jejich funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu zelenými informačně-energetickými hmotami, pomocí zeleného (mentálního) a světle zářivě zeleného jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na zelenou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
9.7.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_07_09Dne 9.7.2004 se uskutečnilo čtvrté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o žlutém (astrálním) jemnohmotném těle, o jeho funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu žlutými informačně-energetickými hmotami, pomocí žlutého (astrálního) jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na žlutou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
3.7.2004 PLZEŇ - 11. MEZINÁRODNÍ EZOTERICKÝ FESTIVAL MILUJ SVŮJ ŽIVOT
2004_07_03Ve dnech 3. - 5.7.2004 proběhl v Plzni 11. mezinárodní ezoterický festival Miluj svůj život. V rámci festivalu provedl docent Vasiľčuk dne 3.7. dvakrát informačně-energetický vývoj jemnohmotných těl člověka - VÝVOJ ČERVENÉ HOLOGRAFICKÉ INTEGRACE JEMNOHMOTNÝCH TĚL. Účastníci těchto seancí mohli anonymně písemně informovat o prožitých duchovních emocích a pocitech. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny a vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi. Všichni účastníci seance z 3.7. měli možnost zúčastnit se následné telepatické seance, která se konala 6.7. Všem, kteří nám zaslali pocity z této seance, děkujeme.
 
11.6.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_06_11Dne 11.6.2004 se uskutečnilo třetí setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o oranžovém (éterickém) a světle zářivě oranžovém (doplňkovém éterickém, DIS) jemnohmotném těle, o jejich funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu oranžovými informačně-energetickými hmotami, pomocí oranžového a světle zářivě oranžového jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodinu a 20 minut bylo věnováno praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na oranžovou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
7.5.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_05_07Dne 7.5.2004 se uskutečnilo druhé setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o červeném (fyzicko-energo-informačním) a světle zářivě červeném (doplňkovém fyzicko-energo-informačním, CIS) jemnohmotném těle, o jejich funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu červenými informačně-energetickými hmotami, pomocí červeného a světle zářivě červeného jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodinu a 20 minut bylo věnováno praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na červenou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
9.4.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_04_09Dne 9.4.2004 se uskutečnilo první setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Byla podána informace o tom, co znamená člověk, jaká má těla, o symbióze jemnohmotných těl. Jemnohmotná těla jako informačně-energetický projev protoenergetického pole Vesmíru, univerzálního psychického pole Vesmíru, univerzálního psychického pole Země, noosféry, morfogenetického informačně-energetického pole, psychického informačně-energetického pole lidstva, duchovních informačně-energetických polí Stvořitele, Ducha Svatého, Ježíše Krista a Panny Marie. Pasivní a aktivní vývoj jemnohmotných těl, význam jemnohmotných těl ve fylogenetickém, ontogenetickém a evolučním vývoji člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností a sociálně-biologických projevů. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodinu a 20 minut probíhalo informačně-energetické očištění, normalizace polohy, formy, struktur a nejzákladnějších funkcí jemnohmotných těl s důrazem na červenou a zlatou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
16.3.2004 DROHOBYC (Ukrajina) - DROHOBYCKÁ STÁTNÍ PEDAGOGICKÁ UNIVERZITA I. FRANKA
Dne 16.3.2004 proběhlo na Drohobycké státní pedagogické univerzitě I. Franka, fakultě biologické setkání s profesory a studenty. Docent Vasiľčuk prezentoval své čtyři knihy: Funkční anatomie jemnohmotných těl člověka, Funkční anatomie čaker, Funkční anatomie informačně-energetických kanálů jemnohmotných těl člověka, Atlas funkční anatomie jemnohmotných těl člověka. S přítomnými proběhla diskuse o obsahu a významu těchto čtyřech monografií. Poté docent Vasiľčuk provedl skupinovou informačně-energetickou aplikaci za účelem vývoje jemnohmotných těl a intelektuálně-mentálních schopností.
 
16.3.2004 TRUSKAVEC (Ukrajina) - UMĚLECKÉ MUZEUM TVOŘIVOSTI M. BILASE
Dne 16.3.2004 proběhlo v Uměleckém muzeu tvořivosti M. Bilase v lázeňském městě Truskavec setkání se starostou města a občany. Docent Vasiľčuk prezentoval své čtyři knihy: Funkční anatomie jemnohmotných těl člověka, Funkční anatomie čaker, Funkční anatomie informačně-energetických kanálů jemnohmotných těl člověka, Atlas funkční anatomie jemnohmotných těl člověka. S přítomnými proběhla diskuse o obsahu a významu těchto čtyřech monografií. Poté docent Vasiľčuk provedl skupinovou informačně-energetickou terapeutickou aplikaci za účelem uzdravení, posílení zdraví a vývoje informačně-energetického základu optimálního projevu sociálně-biologických možností člověka.
 
6.3.2004 PRAHA - 10. MEZINÁRODNÍ EZOTERICKÝ FESTIVAL MILUJ SVŮJ ŽIVOT
2004_03_06Ve dnech 5. - 7.3.2004 proběhl v Praze 10. mezinárodní ezoterický festival Miluj svůj život. V rámci festivalu provedl docent Vasiľčuk poprvé na světě v oblasti duchovního vývoje člověka, duchovní a informační medicíny telepatický informačně-energetický vývoj jemnohmotných těl člověka. Ten probíhal na vzdálenost 700 km - Lviv (Ukrajina) - Praha za podmínek, kdy eniopsycholog docent Vasiľčuk, neznal žádného z účastníků, na které působil a nikdy nebyl v místě, kde se festival konal. O prožitých duchovních emocích a pocitech anonymně písemně informovalo 54 účastníků. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny, vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi. Na místě konání festivalu byl přítomen asistent pana docenta. Všichni účastníci seancí z 6.3. měli možnost zúčastnit se následné telepatické seance dne 9.3. Všem, kteří nám zaslali pocity z této seance, děkujeme. Na fotografii vidíte prázdnou židli. Pokud vidíte, co nebo kdo na ní je a jak vypadá, napište nám.
 
25.2.2004 LVIV (Ukrajina) - VYSTOUPENÍ V TELEVIZI
Dne 25.2.2004 vystoupil docent Vasiľčuk na 12. kanálu lvivské televize jako host v pořadu "Již je ráno". Provedl prezentaci svých čtyřech knih: Funkční anatomie jemnohmotných těl člověka, Funkční anatomie čaker, Funkční anatomie informačně-energetických kanálů jemnohmotných těl člověka, Atlas funkční anatomie jemnohmotných těl člověka. Poté následovala diskuse o obsahu a významu těchto čtyřech monografií. Celé vystoupení trvalo 45 minut.
 
 
Související odkazy
Veřejné akce, které proběhly v letech:
rok 2011 ● rok 2010 ● rok 2009 rok 2008rok 2007rok 2006rok 2005
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka