Главная Календарь акций Состоялось в 2004 году

přednášky a akce, které proběhly v roce 2004

Na tomto místě jsou uvedeny některé veřejné akce, které proběhly v roce 2004. Nejsou zde uváděny akce pořádané jako soukromé přednášky či jiné činnosti pro soukromé osoby nebo subjekty.
 
10.12.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_12_10Dne 10.12.2004 se uskutečnilo osmé setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o fialovém jemnohmotném těle (tělo Duše - Panny Marie), o jeho funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu fialovými informačně-energetickými hmotami, pomocí fialového jemnohmotného těla (těla Duše - Panny Marie). Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na fialovou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl.
 
5.11.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_11_05Dne 5.11.2004 se uskutečnilo sedmé setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o modrém (intuitivním) a šeříkovém (doplňkovém intuitivním AIS) jemnohmotném těle, o jejich funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu modrými a šeříkovými informačně-energetickými hmotami, pomocí modrého (intuitivního) a šeříkového (doplňkového intuitivního AIS) jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na modrou a šeříkovou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
29.10.2004 PRAHA - MEZINÁRODNÍ ESOTERICKÝ FESTIVAL MAGICKÝ SVĚT
2004_10_29Ve dnech 29. - 31.10.2004 proběhl v Praze Mezinárodní esoterický festival Magický svět. V rámci festivalu provedl docent Vasiľčuk dne 29.10. v bloku "Jak poznat svoji duchovní cestu" přednášku na téma JEMNOHMOTNÁ TĚLA JAKO INFORMAČNĚ-ENERGETICKÝ ZÁKLAD DUCHOVNÍ CESTY. V jejím rámci proběhl i praktický vývoj jemnohmotných těl a účastníci mohli anonymně informovat o prožitých duchovních emocích a pocitech. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny a vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi. Dvakrát byl proveden vývoj jemnohmotných těl, proběhla diskuze. Všem děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
28.10.2004 PRAHA - 12. MEZINÁRODNÍ EZOTERICKÝ FESTIVAL MILUJ SVŮJ ŽIVOT
2004_10_28Ve dnech 28. - 30.10.2004 proběhl v Praze 12. mezinárodní ezoterický festival Miluj svůj život. V rámci festivalu provedl docent Vasiľčuk dne 28.10. informačně-energetický vývoj jemnohmotných těl člověka - VÝVOJ ORANŽOVÉ HOLOGRAFICKÉ INTEGRACE JEMNOHMOTNÝCH TĚL a několik demonstrací individuální duchovní informačně-energetické léčby prostřednictvím jemnohmotných těl. Proběhla diskuze. Účastníci těchto aplikací mohli anonymně písemně informovat o prožitých duchovních emocích a pocitech. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny a vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi. Všem děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
8.10.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_10_08Dne 8.10.2004 se uskutečnilo šesté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o blankytném (karmickém) a tyrkysovém (doplňkovém karmickém HIS) jemnohmotném těle, o jejich funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu blankytnými a tyrkysovými informačně-energetickými hmotami, pomocí blankytného (karmického) a tyrkysového  (doplňkového karmického HIS) jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na blankytnou a tyrkysovou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
2.10.2004 PARDUBICE - Pardubický esoterický festival aneb výživa zdravá i chutná
2004_10_02Ve dnech 2. - 3.10.2004 proběhl v Pardubicích Pardubický esoterický festival aneb výživa zdravá i chutná. V rámci festivalu provedl docent Vasiľčuk dne 2.10. přednášku na téma CHARAKTER INFORMAČNĚ-ENERGETICKÉHO VYZAŘOVÁNÍ JEMNOHMOTNÝCH TĚL JAKO FAKTOR ZMĚNY INFORMAČNĚ-ENERGETICKÉHO OBSAHU POTRAVIN, ODPOVÍDAJÍCÍ INDIVIDUÁLNÍM POTŘEBÁM ZDRAVÉ VÝŽIVY. V jejím rámci proběhl i praktický vývoj jemnohmotných těl a účastníci mohli anonymně písemně informovat o prožitých duchovních emocích a pocitech. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny a vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi. Stejný účinek jako každá informačně-energetická aplikace má pro člověka konzumace libovolně malého množství potravin, které si mohli vzít účastníci přednášky sebou. Vhodné jsou zejména cukr, sůl, olej, voda apod., ale i kosmetika a drogistické zboží. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
10.9.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_09_10Dne 10.9.2004 se uskutečnilo páté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o zeleném (mentálním) a světle zářivě zeleném jemnohmotném těle, o jejich funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu zelenými informačně-energetickými hmotami, pomocí zeleného (mentálního) a světle zářivě zeleného jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na zelenou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
9.7.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_07_09Dne 9.7.2004 se uskutečnilo čtvrté setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o žlutém (astrálním) jemnohmotném těle, o jeho funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu žlutými informačně-energetickými hmotami, pomocí žlutého (astrálního) jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodina byla věnována praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na žlutou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
3.7.2004 PLZEŇ - 11. MEZINÁRODNÍ EZOTERICKÝ FESTIVAL MILUJ SVŮJ ŽIVOT
2004_07_03Ve dnech 3. - 5.7.2004 proběhl v Plzni 11. mezinárodní ezoterický festival Miluj svůj život. V rámci festivalu provedl docent Vasiľčuk dne 3.7. dvakrát informačně-energetický vývoj jemnohmotných těl člověka - VÝVOJ ČERVENÉ HOLOGRAFICKÉ INTEGRACE JEMNOHMOTNÝCH TĚL. Účastníci těchto seancí mohli anonymně písemně informovat o prožitých duchovních emocích a pocitech. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny a vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi. Všichni účastníci seance z 3.7. měli možnost zúčastnit se následné telepatické seance, která se konala 6.7. Všem, kteří nám zaslali pocity z této seance, děkujeme.
 
11.6.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_06_11Dne 11.6.2004 se uskutečnilo třetí setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o oranžovém (éterickém) a světle zářivě oranžovém (doplňkovém éterickém, DIS) jemnohmotném těle, o jejich funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu oranžovými informačně-energetickými hmotami, pomocí oranžového a světle zářivě oranžového jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodinu a 20 minut bylo věnováno praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na oranžovou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
7.5.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_05_07Dne 7.5.2004 se uskutečnilo druhé setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Jeho obsahem byla teoretická informace o červeném (fyzicko-energo-informačním) a světle zářivě červeném (doplňkovém fyzicko-energo-informačním, CIS) jemnohmotném těle, o jejich funkcích a významu pro fylogenetický a ontogenetický vývoj člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností, PSI-fenomenality, duchovnosti, duševnosti a božskosti, a také o možnostech léčby nemocí, regenerace a rehabilitace organismu červenými informačně-energetickými hmotami, pomocí červeného a světle zářivě červeného jemnohmotného těla. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodinu a 20 minut bylo věnováno praktickému vývoji všech jemnohmotných těl s důrazem na červenou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
9.4.2004 HODONÍN - VÝVOJ JEMNOHMOTNÝCH TĚL ČLOVĚKA
Přednáška 2004_04_09Dne 9.4.2004 se uskutečnilo první setkání se zájemci o vývoj jemnohmotných těl. Byla podána informace o tom, co znamená člověk, jaká má těla, o symbióze jemnohmotných těl. Jemnohmotná těla jako informačně-energetický projev protoenergetického pole Vesmíru, univerzálního psychického pole Vesmíru, univerzálního psychického pole Země, noosféry, morfogenetického informačně-energetického pole, psychického informačně-energetického pole lidstva, duchovních informačně-energetických polí Stvořitele, Ducha Svatého, Ježíše Krista a Panny Marie. Pasivní a aktivní vývoj jemnohmotných těl, význam jemnohmotných těl ve fylogenetickém, ontogenetickém a evolučním vývoji člověka, jeho vlastností, schopností, funkčních možností a sociálně-biologických projevů. Proběhla diskuse, byly zodpovězeny otázky. Celkem 1 hodinu a 20 minut probíhalo informačně-energetické očištění, normalizace polohy, formy, struktur a nejzákladnějších funkcí jemnohmotných těl s důrazem na červenou a zlatou autonomní holografickou integraci jemnohmotných těl. Všem přítomným děkujeme za účast a těšíme se na další setkání.
 
16.3.2004 DROHOBYC (Ukrajina) - DROHOBYCKÁ STÁTNÍ PEDAGOGICKÁ UNIVERZITA I. FRANKA
Dne 16.3.2004 proběhlo na Drohobycké státní pedagogické univerzitě I. Franka, fakultě biologické setkání s profesory a studenty. Docent Vasiľčuk prezentoval své čtyři knihy: Funkční anatomie jemnohmotných těl člověka, Funkční anatomie čaker, Funkční anatomie informačně-energetických kanálů jemnohmotných těl člověka, Atlas funkční anatomie jemnohmotných těl člověka. S přítomnými proběhla diskuse o obsahu a významu těchto čtyřech monografií. Poté docent Vasiľčuk provedl skupinovou informačně-energetickou aplikaci za účelem vývoje jemnohmotných těl a intelektuálně-mentálních schopností.
 
16.3.2004 TRUSKAVEC (Ukrajina) - UMĚLECKÉ MUZEUM TVOŘIVOSTI M. BILASE
Dne 16.3.2004 proběhlo v Uměleckém muzeu tvořivosti M. Bilase v lázeňském městě Truskavec setkání se starostou města a občany. Docent Vasiľčuk prezentoval své čtyři knihy: Funkční anatomie jemnohmotných těl člověka, Funkční anatomie čaker, Funkční anatomie informačně-energetických kanálů jemnohmotných těl člověka, Atlas funkční anatomie jemnohmotných těl člověka. S přítomnými proběhla diskuse o obsahu a významu těchto čtyřech monografií. Poté docent Vasiľčuk provedl skupinovou informačně-energetickou terapeutickou aplikaci za účelem uzdravení, posílení zdraví a vývoje informačně-energetického základu optimálního projevu sociálně-biologických možností člověka.
 
6.3.2004 PRAHA - 10. MEZINÁRODNÍ EZOTERICKÝ FESTIVAL MILUJ SVŮJ ŽIVOT
2004_03_06Ve dnech 5. - 7.3.2004 proběhl v Praze 10. mezinárodní ezoterický festival Miluj svůj život. V rámci festivalu provedl docent Vasiľčuk poprvé na světě v oblasti duchovního vývoje člověka, duchovní a informační medicíny telepatický informačně-energetický vývoj jemnohmotných těl člověka. Ten probíhal na vzdálenost 700 km - Lviv (Ukrajina) - Praha za podmínek, kdy eniopsycholog docent Vasiľčuk, neznal žádného z účastníků, na které působil a nikdy nebyl v místě, kde se festival konal. O prožitých duchovních emocích a pocitech anonymně písemně informovalo 54 účastníků. Tyto písemné informace budou následně analyzovány, systematizovány a anonymně a diskrétně zveřejněny za účelem, aby daná informace napomáhala dalšímu duchovnímu vývoji lidí, duchovní a informační medicíny, vývoji jemnohmotných těl lidí žijících na Zemi. Na místě konání festivalu byl přítomen asistent pana docenta. Všichni účastníci seancí z 6.3. měli možnost zúčastnit se následné telepatické seance dne 9.3. Všem, kteří nám zaslali pocity z této seance, děkujeme. Na fotografii vidíte prázdnou židli. Pokud vidíte, co nebo kdo na ní je a jak vypadá, napište nám.
 
25.2.2004 LVIV (Ukrajina) - VYSTOUPENÍ V TELEVIZI
Dne 25.2.2004 vystoupil docent Vasiľčuk na 12. kanálu lvivské televize jako host v pořadu "Již je ráno". Provedl prezentaci svých čtyřech knih: Funkční anatomie jemnohmotných těl člověka, Funkční anatomie čaker, Funkční anatomie informačně-energetických kanálů jemnohmotných těl člověka, Atlas funkční anatomie jemnohmotných těl člověka. Poté následovala diskuse o obsahu a významu těchto čtyřech monografií. Celé vystoupení trvalo 45 minut.
 
 
Související odkazy
Veřejné akce, které proběhly v letech:
rok 2011 ● rok 2010 ● rok 2009 rok 2008rok 2007rok 2006rok 2005
 

Концепция, содержание, описанная деятельность и продемонстрированные программы являются интеллектуальной собственностью доцента Анатолия Васильчука, поэтому здесь не приведено детальное описание их осуществления. Полное или частичное перепечатывание в какой-либо формулировке, копирование или распространение информации, которая находится на этих сайтах, возможно только с включением имени автора (доц. Анатолий Васильчук, кандидат педагогических наук). Актуализация содержания сайтов проводится регулярно. Последняя актуализация сайта 14.4.2014.

© 2002 – 2014 Доц. Анатолий Васильчук, кандидат педагогических наук.
 Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka