Homepage Various Archív korespondence

Podělte se s ostatními

m13Kromě běžné komunikace nám zasílejte i své zkušenosti s různými způsoby léčby, se svými duchovními zážitky, své názory, upozornění na rozličné zajímavosti apod. Nejzajímavější z nich zveřejňujeme v sekci Vaše informace.
archív – úryvky z korespondence
 
Do archívu jsou zařazeny anonymní úryvky z e-mailové korespondence. Jsou vybrány ty, které Vám mohou být jakýmkoliv způsobem nápomocni při zodpovězení Vašich dotazů. Záměrně jsou tyto příspěvky ponechány v původní podobě, pouze s drobnými úpravami pravopisu. Vzhledem k tomu, že se v mnoha případech jedná o osobní informace, neuvádíme jména osob ani firem, resp. podpisy osob, které tyto dotazy zaslaly. Zobecnění některých dotazů hledejte v odkazu „Časté dotazy". Jednotlivé příspěvky jsou postupně zpracovávány a doplňovány.
 
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka