Homepage Links Rozvoj osobnosti, sebepoznání
Display # 
# Web Link Hits
1   Link   Equilibrium s.r.o.
Equilibrium s.r.o. je společnost pro osobní rozvoj, která se zabývá vzděláváním dospělých, pořádá zájmové kurzy a přednášky z oblastí: rodinné konstelace, grafologie, Bachovy esence, metody One-brain atd.
1640
2   Link   ETIKOTERAPIE - MUDr. Vladimír Vogeltanz
Léčba morálními silami. Etikoterapie hledá příčiny nemoci a životních obtíží v duševně duchovní oblasti nemocného a vznik nemoci dává do souvislosti s jeho mravním stavem. Konzultace, přednášky, semináře, kurzy pro lékaře.
1801
3   Link   Grafologická aliance ČR
Kurzy grafologie pro začátečníky i pokročilé, grafologické rozbory, články, literatura atd.
1706
4   Link   Grafoterapie - cílená změna písma
Změňte svoje písmo a sledujte jak se mění váš život. Prezenční i korespondenční kurzy, lektoři z celé ČR. Pro ty, kdo chtějí využít všechny svoje možnosti.
1761
5   Link   Na čem doopravdy záleží - Bc. Ivana Jarešová
Poradenství v oblasti osobního rozvoje. Techniky uvolňování stresů, řešení problémů v rodině, ve vztazích, schopnost pracovat sami se sebou. Možnost účasti na kurzech i individuální konzultace. Více na internetové stránce.
1474
6   Link   PORADNA PROTI STRESU - ONE BRAIN, AURA-SOMA, BACHOVKY, TAROT
Moderní poradna PROTI STRESU nabízí pomoc ve stresových situacích. Využívá alternativní metody práce s lidskou psychikou (kineziologie, Bachovy květové esence, barevné poradenství AURA-SOMA, Reiki, Tarot).
2586
7   Link   Profesor Albert Ignatenko
Kosmohumanismus – semináře o působení energie, osobní konzultace k odstranění zdravotních a jiných problémů, léčení, meditace.
1756
8   Link   Rodinné konstelace, Pět tibeťanů
Rodinné konstelace: přednášky, individuální konzultace, skupinové semináře - večerní, jednodenní a víkendové, intenzivní trénink. Pět tibeťanů: přednášky, víkendové výukové kurzy, výuka a cvičení u moře - Řecko a Chorvatsko.
1631
9   Link   Rovena – péče o duši a tělo
Podpora při řešení osobních problémů v obtížných životních situacích, pomoc při obnově zdraví fyzického i psychického, pomoc při partnerských a manželských problémech, podpora v procesu vlastního porozumění a duchovní krizi, posila v hledání vnitřního klidu, radosti a naplnění. Kombinace psychologické práce s hojivou energií Vesmíru.
1998
10   Link   EMMA
Nabízíme Spirituální odblokování, Regresní psychoterapii, Duchovní škola - ucelený vývoj člověka.
1710

Odkazy na vaše internetové stránky

Na této stránce jsou uveřejněny odkazy na internetové stránky různých subjektů, se kterými docent Vasiľčuk spolupracuje, někdy spolupracoval nebo by mohl spolupracovat. Jsou zde uvedeny také odkazy na zajímavé informace z oblasti enioanatomie jemnohmotných těl, eniologie, eniopsychologie, psychotroniky, informační, kvantové, bioenergetické a duchovní medicíny, duchovní výuky, duchovního vývoje, léčitelství a mnoha dalších oborů. Za popis a obsah jednotlivých odkazů ručí výhradně jejich autoři. Těmito autory popsané činnosti jsou velmi různorodého charakteru a nemohou tedy být ve všech případech totožné nebo spjaté s činnostmi prováděné docentem Vasiľčukem. Tento seznam nemá ambice být plnohodnotným informačním serverem s celou paletou služeb. Cílem je pomoci šířit informace o lidech a činnostech, které jsou užitečné pro každého, kdo chce využít různých, i netradičních metod k poznání sebe sama a světa, ve kterém žije. Pokud máte zájem o zveřejnění Vašeho odkazu zdarma na tomto místě, napište nám prosím e-mail. V dohledné době bude možné odkazy přidávat přímo z administračního prostředí.
All actions and programmes stated herein are intellectual property of docent Vasilcuk, therefore any detailed description of their performance is not included. These pages may be spread, used and propagated, in whole or in part, in any form, only with author’s name (Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.) included.
Anatoliy Vasylchuk, IČ 67000347. Contents update executed continuously. Last update on 14/04/2014. © 2002 - 2014 Doc. Anatolij Vasiľčuk, CSc.

Barvy informačně-energetických hmot a základních jemnohmotných těl člověka